Termín:
22. 9. – 29. 9. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Vybavení

parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, plná penze,

Popis

Hotel Orlov se nachází v Rimini, části Bellariva, cca 250 m od pláže. Poblíž hotelu prochází železnice. Jedná se o jednodušší ubytování pro nenáročné klienty.
Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí a Wi-Fi (za poplatek 3 EUR/pokoj/týden), bar, restaurace, TV místnost, výtah, parkoviště (omezený počet míst, nutno rezervovat předem, poplatek 5 EUR/den).
Za příplatek 2 050,- Kč/osoba/týden lze pro pokoje s polopenzi objednat tzv. All Inclusive, které zahrnuje plážový servis (slunečník + 2 lehátka), vodu a víno k jídlu a klimatizace, pro pokoje s plnou penzi za příplatek 2 280,- Kč/osoba/týden(nutno objednat při rezervaci).
Stravování formou polopenze nebo plné penze - snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu se zeleninovým bufetem, voda k jídlu bez omezení. V některých termínech obědy a večeře mohou být servírované v hotelu Alpen (cca 200 m od hotelu Orlov).
V ceně je vstup do acquaparku SKARAMAKAI (od 9 do 19:00).

DBL+HB double(2)

dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek (palanda), koupelna, telefon, TV, trezor, klimatizace (na vyžádání za poplatek 35 €/týden), balkon

DBL+FB double(2)

dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek (palanda), koupelna, telefon, TV, trezor, klimatizace (na vyžádání za poplatek 35 €/týden), balkon

Vzdálenost k moři: 250[m]

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena DBL+HB double(2) zahrnuje:

    polopenze, povlečení, ručníky (za týden),

Cena DBL+FB double(2) zahrnuje:

    plná penze, povlečení, ručníky (za týden),

Základní cena nezahrnuje

Cena DBL+HB double(2) nezahrnuje:

  • klimatizace 35€,
  • Povinné poplatky: pobytová taxa,

Cena DBL+FB double(2) nezahrnuje:

  • klimatizace 35€,
  • Povinné poplatky: pobytová taxa,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Italieonline, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: Rimini

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Orlov **
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 220 m

Všechny zájezdy do Hotel Orlov

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

6 uživatelů

Pořadí

16. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Emilia Romagna

Poslední komentář

8.8.2018 | Anna
Datum pobytu: červenec 2018
Příjemné lázenské městečko, plné obchůdků ,barů, marketů...spousta akcí. Městečko žije hojně nočním živote..co k tomu patří a je to dobře. O tom tyto městečka jsou.

Nejnovější recenze

2
2.8.2015 | Jana
Datum pobytu srpen 2015
2/5 - Horší
žádná sláva a už nikdy více.To že tam projíždí často vlak,byla ta nejmenší vada...
1
12.5.2015 | Božunka
Datum pobytu srpen 2014
1/5 - Nic moc
i delegátka byla bezmozná a bezradná, v den odjezdu jsme seděli na ulici jak bezdomovci, ani na toalelu jsme si nemohi dojít , jedním slovem KATASTROFA
1
12.5.2015 | Iveta
Datum pobytu srpen 2014
1/5 - Nic moc
NEDOPORUCUJI

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Hotel Orlov **

Číslo zájezdu: 896194
Itálie, Emilia Romagna, Bellariva, Rimini