Termín:
9. 8. – 18. 8. 2019
Počet dní:
10 (pá – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autobusem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

popis
Dovolená u moře na 7 nocí v hotelu Palma*** cca 100 m od oblázkové pláže – doprava vlastní nebo autobusem
 • 8denní zájezd s polopenzí v hotelu Palma***
 • Dítě do 11,99 let na 1. přistýlce zdarma
 • Doprava vlastní nebo autobusem – nástupní místa po celé ČR
 • Oblíbené letovisko Makarska ve střední Dalmácii
 • Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře cca 100 m od hotelu
 • V okolí vodní sporty, tenisové kurty a nádherná příroda
Letní dovolená v oblíbeném letovisku Makarska

Makarská je jedno z nejznámějších a nejoblíbenějších turistických center chorvatského pobřeží. Nad městem se tyčí majestátní pohoří Biokovo, které město chrání před nepříznivými vlivy podnebí. Přístav s palmovou promenádou láká k příjemným večerním procházkám. V rámci programu Makarské léto jsou ve městě několikrát týdně pořádány nejrůznější kulturní akce – koncerty vážné hudby, přehlídky lidové hudby, zábavné rybářské večery s bohatým programem, koncerty populárních zpěváků, výstavy apod. Množství barů a restaurací láká k posezení u skleničky místního vína či rakije. Toto jedinečné letovisko je vhodné pro všechny věkové kategorie, především pak pro mladé lidi, kteří vyhledávají krásné oblázkové pláže a bohatý noční život.

Zrekonstruovaný hotel Palma*** cca 100 m od pláže

Zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel Palma leží cca 350 m od centra města a asi 100 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Nedaleko hotelu je promenáda lemovaná palmami s množstvím restaurací, barů a obchůdků se suvenýry. Hotel je vhodný pro všechny, kteří vyhledávají rušnou dovolenou s bohatou nabídkou sportovního a kulturního vyžití a nočním životem tepajícím do ranních hodin. K vybavení hotelu patří restaurace, bar, parkoviště (za poplatek 5 €/den) a WiFi připojení k internetu (zdarma).

Pokoje s balkonem a možností až 2 přistýlek

Dvoulůžkové pokoje mají možnost 1 nebo 2 přistýlek (přistýlka ve formě rozkládacího lůžka), vlastní sociální zařízení, SAT/TV, klimatizaci, lednici a balkon.

Stravování formou polopenze
 • Snídaně formou bufetu (salám, sýr, párky, máslo, džem, med, vejce, kukuřičné lupínky, juice, čaj, mléko, kakao)
 • Večeře servírované – polévka, výběr ze 3 menu, salátový bufet a dezert
 • Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně
Oblázková pláž pouze 100 m od hotelu

Pouze 100 m od hotelu leží 2 km dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře. Za poplatek si můžete na pláži vypůjčit lehátka a slunečníky. Široká nabídka vodních sportů zaručí zábavu dětem i dospělým. Na pláži jsou k dispozici placené sprchy (cca 2 Kn/ cca 30 sec – interval a cena jsou pouze orientační). Promenáda kolem moře je lemována piniemi, hotely a restauracemi.

Cestujete s dětmi?

V případě pobytu v období 15. 6. – 14. 9. 2019 má 1 dítě do 11,99 let ubytování na 1. přistýlce s polopenzí zdarma. V případě varianty s autobusovou dopravou hradíte za dítě zdarma cenu dopravy stejnou jako u dospělé osoby.

Sport a zábava

Středisko Makarska nabízí široké možnosti zábavy. V rámci střediska jsou k dispozici za poplatek výlety, šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny, jízdy na banánech i potápění. U delegáta naleznete širokou nabídku výletů – návštěva Dubrovníku, Međugorje nebo Trogiru.

Důležité informace
 • Check in je možný cca od 14.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
 • Doprava vlastní nebo autobusem
 • Dětská postýlka za poplatek 10 €/den (nutné vyžádat při rezervaci v CK)
 • Parkoviště za poplatek 5 €/den
 • Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd ve večerních hodinách
 • Nástupní místa po celé ČR
 • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách
 • Návrat do ČR v dopoledních hodinách
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
 • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

autobusovou dopravu, 7x ubytování/os., 7x polopenzi/os., povlečení a ručníky, služby oblastního delegáta (v hlavní sezóně 15.6. – 14.9.2019).

7x ubytování/os., 7x polopenzi/os., povlečení a ručníky, služby oblastního delegáta (v hlavní sezóně 15.6. – 14.9.2019).

Základní cena nezahrnuje

parkování 5 €/den, cestovní pojištění, povinnou pobytovou taxu cca 1,40 €/os. nad 18 let/den; cca 0,7 €/dítě 12 – 17,99 let/den – platí se na místě.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře České Kormidlo, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
 • Místo dle CK: Makarska

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Palma ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m

Všechny zájezdy do Hotel Palma

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

10 uživatelů

Pořadí

107. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Střední Dalmácie

Poslední komentář

17.7.2019 | Martina
Datum pobytu: červenec 2019
Doporučuji

Nejnovější recenze

5
17.7.2019 | Martina
Datum pobytu červenec 2019
5/5 - Úžasné
Doporučuji
4
25.6.2019 | Daniela
Datum pobytu červen 2019
4/5 - Skvělé
Můj celkový dojem je ten, že až si budu zase chtít od všeho odpočinout a mít všude blízko tak akorát tak zvolím tento hotel. Jedinou vadou na kráse byly opravdu ty večeře, které neměly daleko do školní jídelny. A od tamního personálu by se někteří čeští číšnici mohli učit.
2
14.8.2018 | Kuzolga
Datum pobytu srpen 2018
2/5 - Horší
Zklamaní.

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.


Hotel Palma ***

Číslo zájezdu: 1193695
Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

Všechny termíny a možnosti (26)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autem
So 21.9 – So 28.9.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
4 990 Kč
LM | Po slevě 17%
Autem
So 7.9 – So 14.9.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
4 990 Kč
LM | Po slevě 38%
Autem
So 7.9 – So 14.9.2019
2 lůžkový pokoj obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
4 990 Kč
LM | Po slevě 38%
Autem
So 21.9 – So 28.9.2019
2 lůžkový pokoj obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
4 990 Kč
LM | Po slevě 17%
Autem
So 21.9 – So 28.9.2019
2 lůžkový pokoj obs. 4 osobami, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
4 990 Kč
LM | Po slevě 17%
Autem
So 31.8 – So 7.9.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
5 690 Kč
LM | Po slevě 33%
Autem
So 31.8 – So 7.9.2019
2 lůžkový pokoj obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
5 690 Kč
LM | Po slevě 33%
Autem
So 31.8 – So 7.9.2019
2 lůžkový pokoj obs. 4 osobami, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
5 690 Kč
LM | Po slevě 33%
Autem
So 24.8 – So 31.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
6 990 Kč
LM | Po slevě 22%
Autem
So 24.8 – So 31.8.2019
2 lůžkový pokoj obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
6 990 Kč
LM | Po slevě 22%
Autem
So 24.8 – So 31.8.2019
2 lůžkový pokoj obs. 4 osobami, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
6 990 Kč
LM | Po slevě 22%
Autem
So 10.8 – So 17.8.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
7 399 Kč
LM | Po slevě 18%
Autobusem
Pá 20.9 – Ne 29.9.2019
2 lůžkový pokoj
10 dní
polopenze
7 480 Kč
Autobusem
Pá 6.9 – Ne 15.9.2019
2 lůžkový pokoj
10 dní
polopenze
7 480 Kč
LM | Po slevě 6%
Autem
So 10.8 – So 17.8.2019
2 lůžkový pokoj obs. 3 osobami, přistýlka
8 dní
polopenze
7 399 Kč
LM | Po slevě 18%
Autobusem
Pá 6.9 – Ne 15.9.2019
2 lůžkový pokoj obs. 3 osobami, přistýlka
10 dní
polopenze
7 480 Kč
LM | Po slevě 6%
Autobusem
Pá 20.9 – Ne 29.9.2019
2 lůžkový pokoj obs. 3 osobami, přistýlka
10 dní
polopenze
7 480 Kč
Autobusem
Pá 20.9 – Ne 29.9.2019
2 lůžkový pokoj obs. 4 osobami, 2 přistýlky
10 dní
polopenze
7 480 Kč
Autobusem
Pá 30.8 – Ne 8.9.2019
2 lůžkový pokoj
10 dní
polopenze
8 180 Kč
Autobusem
Pá 30.8 – Ne 8.9.2019
2 lůžkový pokoj obs. 3 osobami, přistýlka
10 dní
polopenze
8 180 Kč
Autobusem
Pá 30.8 – Ne 8.9.2019
2 lůžkový pokoj obs. 4 osobami, 2 přistýlky
10 dní
polopenze
8 180 Kč
Autobusem
Pá 23.8 – Ne 1.9.2019
2 lůžkový pokoj
10 dní
polopenze
9 480 Kč
Autobusem
Pá 23.8 – Ne 1.9.2019
2 lůžkový pokoj obs. 3 osobami, přistýlka
10 dní
polopenze
9 480 Kč
Autobusem
Pá 9.8 – Ne 18.8.2019
2 lůžkový pokoj
10 dní
polopenze
9 889 Kč
Autobusem
Pá 23.8 – Ne 1.9.2019
2 lůžkový pokoj obs. 4 osobami, 2 přistýlky
10 dní
polopenze
9 480 Kč
Autobusem
Pá 9.8 – Ne 18.8.2019
2 lůžkový pokoj obs. 3 osobami, přistýlka
10 dní
polopenze
9 889 Kč