HOTEL PARK

  Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Piešťany

4/5

HOTEL PARK

    Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Piešťany
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

wellness a léčebný hotel se nachází v příjemném a tichém prostředí městského parku v blízkosti ramena řeky Váh, asi 300 m od centra. Výhodná poloha v oáze klidu a zeleně je ideálním místem pro relaxaci a načerpání energie. Svým vybavením a zaměřením je předurčen zejména pro lázeňské a relaxační pobyty, sportovní vyžití i turistiku.

Koupání

krytý bazén s vodními atrakcemi (16 x 8,3 m), termální koupaliště Eva, jezero Slňava

Vybavení

restaurace, kavárna s letní terasou, bar a panoramatická střešní terasa s lehátky, internetový koutek, dětský koutek, WiFi připojení na internet. Léčebné procedury poskytované v hotelu - masáž klasická, reflexní, podvodní, lymfodrenážní, shiatsu, thajská, ayurvédská, champi - masáž hlavy, masáž lávovými kameny, laseroterapie, magnetoterapie, parafango zábaly, perličková koupel, vířivá vana, elektroterapie a ultrazvuk, oxygenoterapie, kinezioterapie, aquaaerobik a řada dalších. Pro sport a relax je v hotelu bazén s mnoha atrakcemi, jacuzzi, saunový komplex - finská a infra sauna a parní lázeň, fitness, půjčovna horských a trekingových kol, nordic walking, kadeřnictví, kosmetika a biliár. U hotelu je zabezpečené, kamerou monitorované parkoviště.

Balíčky - programy

Relax pobyt: 2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování, 2x/3x/4x/5x/6x/7x polopenze. BEZ PROCEDUR. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, 1x za pobyt vstup na 1 hod do saunového světa, fit program.
Senior pobyt: 5x/6x//7x ubytování, 5x/6x/7x polopenze, 1x káva a domácí koláč, 1x vstupní lékařská konzultace, 1x měkká technika s fyzioterapeutkou, 1x perličková koupel nebo hydromasážní vana, 1x klasická masáž částečná, 1x parafango zábal nebo lokální bahenní zábal kloubů, 1x oxygenoterapie. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, fit program.
Wellness pobyt: 2x/3x/4x ubytování, 2x/3x/4x polopenze, 1x klasická masáž, 1x parafango zábal, 1x oxygenoterapie. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, 2x za pobyt vstup na 1 hod do saunového světa, fit program.
Léčebný pobyt: 7x ubytování, 7x polopenze, 1x vstupní lékařská konzultace, 10 léčebných procedur na základě doporučení lékaře. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, fit program.
Harmony pobyt: 3x/4x/5x ubytování, 3x/4x/5x polopenze, 1x masáž lávovými kameny, 1x hydromasáž nebo perličková koupel, 1x champi - indická masáž hlavy pro dámu/tibetská masáž pro pána, 1x parafango, 1x oxygenoterapie nebo 1x biolampa. Denní vstup do bazénu s vířivkou a fitness, 2x za pobyt vstup na 1 hod do saunového světa, fit program.

Speciální nabídka

Vstup do krytého bazénu s atrakcemi a do fitness ZDARMA. Zapůjčení županu ZDARMA. Fit program - různé druhy cvičení (zumba, břišní tance ve vodě, pilates, aquafitness). WiFi internet ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Dětské ceny nezahrnují léčebné procedury (masáže, zábaly,...). Na místě lze na hotelu přikoupit další lázeňské procedury. Lze zajistit i koupele v termální sirné minerální vodě (zrcadle) a bahenní zábaly, které jsou poskytovány cca 700 m od hotelu. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Parkovné 2 €/den. Pobytová taxa cca 1,50 €/os/noc se hradí na místě.
Možný pobyt se psem za poplatek cca 30 €/noc (pobyt možný jen na pokojích v 1. a 2. poschodí, maximálně 1 pes na pokoj), dostupnost je nutno předem ověřit.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování:1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky (pro děti), hygienické zařízení, fén, LCD TV, minibar, WiFi internet, rádio, telefon a balkón s posezením.
  • Stravování: polopenze (snídaně a večeře formou švédského stolu), možnost dietních jídel a jídel pro celiaky.
  • Další služby dle zvoleného programu/balíčku.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Západní Slovensko
  • Místo dle CK: Piešťany

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 811 967
dnes zavřeno

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Západní Slovensko

4/ 5 2 recenzí


Karel Diviš září 2015
Nejhorší léčebná dovolená. Toto ubytovací zařízení je hlavně zaměřeno na nalákání klientů za ůčelem zisku a obsazení ubytovacích kapacit. Ozdravná péče je až... celá recenze


PavelK srpen 2013
Super pobyt v Piešťanech. Výborný hotel a pěkné okolí. Příjemný čtyřdenní pobyt. ... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

HOTEL PARK
    Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Piešťany

Cena
10 430 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 811 967

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 430 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč