Termín:
28. 8. – 4. 9. 2019
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 15:35
Strava:
all inclusive
Původní cena:
21 580  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Středisko

Kusadasi

Poloha

Hotelový komplex hlavní budovy a jednopatrových bungalovů, terasovitě umístěných v kopci, se nachází v rozlehlé zahradě u kouzelné zátoky s písčitou pláží, cca 8 km od centra Kusadasi a cca 68 km od letiště; zastávka lokálních minibusů u hotelu.

Vybavení

Recepce, hlavní restaurace, restaurace a la carte (rybí, italská, čínská, turecká), piano bar v lobby, několik barů včetně baru u bazénu a na pláži, TV místnost, butiky, minimarket; WiFi v lobby zdarma; za poplatek internetový koutek, hlídání dětí, kadeřník. 3 bazény, 4 brouzdaliště pro děti, krytý bazén, aquapark se skluzavkami pro děti i dospělé; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Sport a zábava

Aquapark se skluzavkami pro děti i dospělé, tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis, šipky, plážový volejbal, basketbal, fitness centrum, aqua aerobic, minikopaná, dětské hřiště, miniclub, animační programy, kajaky, šlapadla, turecké lázně, sauna, parní sauna, jacuzzi; za poplatek diskotéka, lekce tenisu, kulečník, masáže, vodní sporty na pláži, potápění.
V období od poloviny června do poloviny září je v hotelu otevřen dětský klub CK s česky mluvícím animátorem. Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu novému Dětskému klubu CK.

Ubytování

Jednoduše zařízené klubové pokoje v bungalovech s možností až 2 přistýlek mají dvě místnosti, jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem, minibarem (denně doplňovaný vodou) a menší terasou. Za příplatek moderně zařízené pokoje se stejným vybavením a s balkonem v hotelové části.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) ve formě bufetu, pozdní snídaně, odpolední snack, zmrzlinu, kávu, čaj a zákusek, noční snack, nealkoholické a místní alkoholické nápoje (10:00-24:00) v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt možnost večeře v restauraci a la carte (po předchozí rezervaci).

Pláž

Pěkná hotelová písčitá pláž s molem, oceněná certifikátem Modrá vlajka, se nachází bezprostředně u hotelu; slunečníky, lehátka a osušky zdarma. Vlastní přístav pro jachty.

Tipy pro správnou volbu

- oblíbený rodinný hotel
- výjimečný aquapark
- výborná kuchyně
- bohatá nabídka sportovních aktivit
- vysoký standard služeb
- dětský klub CK - Hotel Transylvania 3

Informace

Jednolůžkové pokoje na vyžádání.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Čedok, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: İzmir
  • Místo dle CK: Kusadasi

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Pine Bay Holiday Resort *****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčito - oblázková, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Pine Bay Holiday Resort

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

17. nejlépe hodnocený hotel v destinaci İzmir

Poslední komentář

29.7.2019 | Monika
Datum pobytu: červenec 2019
Až na to jídlo jsem byla celkem spokojená. Za mě je to hotel, který dává možnost si odpočnout, ale i vyřádit. Spíše bych to viděla v partě. Pro mě je to zkušenost s velkým resortem, už bych příště volila něco menšího. Dlouho do noci tam probíhají velmi hlasité diskotéky a animační programy a do půlnoci je v hotelu docela rachot, ale zavřením pokojových dveří trochu utlumíte.

Nejnovější recenze

3
29.7.2019 | Monika
Datum pobytu červenec 2019
3/5 - Průměr
Až na to jídlo jsem byla celkem spokojená. Za mě je to hotel, který dává možnost si odpočnout, ale i vyřádit. Spíše bych to viděla v partě. Pro mě je to zkušenost s velkým resortem, už bych příště volila něco menšího. Dlouho do noci tam probíhají velmi hlasité diskotéky a animační programy a do půlnoci je v hotelu docela rachot, ale zavřením pokojových dveří trochu utlumíte.
5
26.8.2013 | Avatava
Datum pobytu srpen 2013
5/5 - Úžasné
Naprostá spokojenost.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.