Hotel PINIJA

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Petrčane

4/5

Hotel PINIJA

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Petrčane
Číslo zájezdu: 2 042 894
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Poloha: Hotel sa nachádza v malebnom mestečku Petrčane len 5 km od dobre známeho mesta Nin a 12 km od mesta Zadar. Leží na prírodnom polostrove, obklopený borovicovým hájom a krištáľovo čistým morom, vďaka čomu je ako stvorený na príjemný relaxačný pobyt.

Služby, šport a zábava: recepcia (non-stop), klimatizovaná vstupná hala, reštaurácia, aparitív bar, terasa s kokteil-barom, vnútorný bazén s ohrievanou vodou a vonkajší bazén s hydromasážou, detský bazén so sladkou vodou, detské ihrisko, fitnes centrum, plážový volejbal, Wifi, parkovisko, obchod so suvenírmi, mini market. Na pláži bary a reštauračné zariadenia otvorené sezónne (od polovice júna do začiatku októbra). Športové možnosti za poplatok: tenisové kurty, prenájom bicyklov a priestor na uloženie bicyklov, mini golf, stolný tenis, vodné športy a i. Wellness zóna Marea (vstupné nie je v cene pobytu): ležadlá, sauna, masáže, kozmetický salón a pod.

Ubytovanie:

1/2 Classic – dvojlôžková izba, kúpeľňa/WC, fén, klimatizácia, telefón, trezor, LCD SAT TV, chladnička/mini bar (za doplatok).

1/2+2 Classic – dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek, kúpeľňa/WC, fén, klimatizácia, telefón, trezor, LCD SAT TV, chladnička/mini bar (za doplatok).

1/2 Premium – dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek, kúpeľňa/WC, fén, klimatizácia, telefón, trezor, LCD SAT TV, chladnička/mini bar (za doplatok), balkón, výhľad more/park.

1/2+2 Premium – dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek, kúpeľňa/WC, fén, klimatizácia, telefón, trezor, LCD SAT TV, chladnička/mini bar (za doplatok), balkón s výhľadom na more.

Stravovanie: polpenzia v hotelovej reštaurácii formou bufetových stolov. Možnosť priplatiť si plnú penziu (bližšie informácie v CK).

Pláž: kamienková a skalnatá, 20-50 m.

Základní cena zahrnuje

individuálne
 • Ubytovanie na osobu na 7 nocí
 • Polpenziu
 • Cena je s DPH
autobusom
 • Ubytovanie na osobu na 7 nocí
 • Polpenziu
 • Cena je s DPH

Základní cena nezahrnuje

individuálne
 • Turistickú taxu 19€/týždeň/os. od 18 r.
 • Turistickú taxu 9,50 €/týždeň/dieťa 12-18 r.
 • Cestovné poistenie
autobusom
 • Turistickú taxu 19€/týždeň/os. od 18 r.
 • Turistickú taxu 9,50 €/týždeň/dieťa 12-18 r.
 • Cestovné poistenie
 • Autobus 110 €

Informace o zájezdu

Pořadatel: N.I.K. SLOVAKIA, spol. s r.o., IČ 35735597.
Lokalita dle pořadatele: Severní Dalmácie, Petrčane
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Pinija ****
Typ pláže: betonová plata, oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 200 m
Všechny zájezdy do  Hotel Pinija

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 042 894
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 7 recenzí


Veva září 2019
Pobyt v hoteli nás nesklamal. Tohtoročná dovolenka  v hoteli Pinija v Petrčane  dokonale splnila naše očakávania. Hotel je krásny, je po rekonštrukcii, izba a k... celá recenze


KATIN srpen 2018
Hotel Pinija ++++ Petrčane. Hotel jsme navšívili v srpnu 2018 Ubytování jsme mněli ve dvou dvoulůžkových pokíojích celkem 4 osoby.Z toho byl vyžádán jeden bez... celá recenze


Maruška červenec 2017
Hrozné zjištění.. Momentálně hotel uzavřený!... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel PINIJA
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Petrčane

Cena
696 EUR/os
(17 151 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 042 894

Zájezd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
681 EUR
povinný príplatok za turistickú taxu - dieťa 12-17 rokov
0
9,5 EUR

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
30 EUR
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
23 EUR
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
11 EUR