Hotel PODGORKA

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Podgora

4/5

Hotel PODGORKA

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Podgora
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: Podgora, centrum města, u městské promenády.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 15 m, oblázková.
BAZÉN: ne.
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet.
KLIMATIZACE: prostory restaurace.
INTERNET: Wi-Fi na recepci zdarma.
PARKOVÁNÍ: za příplatek cca 180 Kč/den.
POPIS: recepce, a la carte restaurace a coctail bar s terasou, TV místnost, prodejna suvenýrů, vodní sporty na pláži.

Poznámka

SLEVY: Dítě do 3 let ZDARMA. Dítě od 3 do 12 let na přistýlce ZDARMA (v termínu od 19.9. do 2.10.), 70% (v termínech od 30.5. do 19.6. a od 5.9. do 18.9.), v ostatních termínech 50%. Dítě od 3 do 12 let na základním lůžku 50% (v termínu od 19.9. do 2.10.), v ostatních termínech 30%. Dospělá osoba na přistýlce 30% ( v termínu od 19.9. do 2.10.), v ostatních termínech 20%.

Základní cena zahrnuje

CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V HOTELU V SOBOTU

Základní cena nezahrnuje

PŘÍPLATKY: Single use 50% (v termínu od 19.9. do 2.10.), v ostatních termínech 60%. Dětská postýlka 180 Kč/den. Parkování osobního automobilu 180 Kč/den. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění .

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Relax Adriatic, IČ: 26890267. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Podgora

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Podgorka ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 15 m
Všechny zájezdy do  Hotel Podgorka

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 623 349
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

28. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

4/ 5 11 recenzí


Lucka srpen 2018
Podgorka. Super dovolená,jen příště hotel s klimatizací.... celá recenze


Zdeňka23 červenec 2017
Skvělá volba v krásném letovisku :-). S dovolenou v hotelu Podgorka jsme byli spokojeni, hotel leží na nejkrásnějším místě v letovisku přímo na pláži a má úchvatný výhl... celá recenze


Zuzana srpen 2017
Hotel Podgorka. Radši si připlatit a bydlet jinde.... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel PODGORKA
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Podgora

Cena
5 410 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 623 349

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 410 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
1 440 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč