Hotel POST Heiligenblut

  Rakousko, Grossglockner / Heiligenblut, Korutany, Heiligenblut

Hotel POST Heiligenblut

    Rakousko, Grossglockner / Heiligenblut, Korutany, Heiligenblut
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Hotel POST Heiligenblut

Poloha

komfortní hotel Post se nachází v centru malého, ale živého horského městečka Heiligenblut v nadmořské výšce 1 280 m.

Vybavení a služby

recepce, vstupní hala, knižní koutek, lyžárna, výtah, restaurace, internetový koutek ZDARMA, Wi-Fi ZDARMA, parkování ZDARMA, lyžařská škola, wellness centrum.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností přistýlky (do 24 m2), 2lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (do 26 m2), 2lůžkové pokoje Economy (17 m2), 1 lůžkové pokoje (do 17 m2), vždy se sprchou a WC, balkon/terasa, rádio, SAT TV, telefon, Wi-Fi a trezor ZDARMA.

Sport a zábava

přímo u lanovky lyžařského centra Grossglockner Heiligenblut (1.301 - 2.902 m n.m., 5 lanovek, 6 vleků, 55 km sjezdovek), 100 m od tratí pro běžecké lyžování. Wellness centrum (240 m2) - vnitřní bazén 8,1x 5,5 m, parní lázeň, sauna, infra kabina. Za poplatek: solárium, masáže.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, polévky od 14:00 do 15:00, večeře výběr z menu o 4 chodech s možností výběru hlavního jídla ze 3 variant, salátový bar.

Doplňující informace

cena nezahrnuje pobytovou taxu cca 2,60 EUR/noc/osoba nad 17 let. Domácí zvíře za poplatek 12 EUR/den. Hotel je určen pro dospělé, nelze v něm ubytovat děti mladší 14 let.

Základní cena zahrnuje

ubytování a polopenzi na vybraný počet nocí, vstup do wellness centra.

Základní cena nezahrnuje

  • Volitelné doplatky
  • MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Vítkovice Tours, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Korutany
  • Místo dle CK: Heiligenblut

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 758 940
dnes 7.30–17 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Hotel POST Heiligenblut
    Rakousko, Grossglockner / Heiligenblut, Korutany, Heiligenblut

Cena
8 739 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 758 940

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
8 739 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč