HOTEL RACEK

  Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Černá v Pošumaví, Lipno

5/5

HOTEL RACEK

    Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Černá v Pošumaví, Lipno
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel se nachází v nejrozsáhlejší rekreační oblasti jižních Čech, v obci Černá v Pošumaví, na břehu Lipenského jezera. Tato krásná rekreační oblast leží z převážné části v chráněné krajinné oblasti Šumava a má jedinečné přírodní podmínky pro zimní i letní rekreaci. Okolí hotelu nabízí jedinečné podmínky pro cykloturistiku i pěší turistiku, v okolí hotelu vedou krásné cyklistické stezky, po kterých se lze dostat až na Kvildu, přes Horní Planou - přívozem, dále Volary nebo se projet na rakouské straně Šumavy. V těsné blízkosti hotelu se nachází ZOO koutek - k vidění je oslík, poník, lama, kozičky, ovečky, morčátka a králíčci.

Lyžování

20 km - Skiareál Lipno moderní lyžařské středisko specializující se na rodiny s dětmi, začátečníky, kterým nabízí maximum pohodlí (3 čtyřsedačkové lanovky a 3 kouzelné koberce v dětském hřišti, 7 sjezdovek o průměrné délce 1 km s nenáročným profilem a umělým zasněžováním, modernizovaný snowpark a snow-crossová dráha). Pro běžkaře je strojově upravováno 40 km stop. Lyžařský areál Hochficht 40 km.

Koupání

Lipenské jezero - cca 30 m (písčitá pláž). Na hotelové pláži je možné zapůjčení loděk s elektromotorem, šlapadel. Nedaleko se nachází přístav osobní lodní dopravy. Půjčovna windsurfingu, kol a kite (včetně výuky) - 500 m od hotelu. V nedaleké obci Hůrka lze zapůjčit katamarán.

Vybavení

restaurace, letní terasa s výhledem na Lipenské jezero, hotelové wellness (sauna, vířivá vana, posilovna), WiFi internet, dětský koutek, herna s kulečníkem, šipkami a minifotbalem, multifunkční sportovní hřiště, dětské hřiště. Parkování u hotelu.

Speciální nabídka

Parkování u hotelu ZDARMA. WiFi internet ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Děti do 2,99 let bez nároku na služby zdarma. Možný pobyt se psy za poplatek 150 - 300 Kč/noc (dle velikosti psa).

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, WiFi internet, minibar. Některé pokoje s balkonem.
  • Stravování: snídaně formou švédského stolu.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Šumava
  • Místo dle CK: Černá V Pošumaví

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 542 531
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Jihočeský kraj

5/ 5 7 recenzí


žbánek září 2019
Hodnocení pobytu v hotelu RACEK. celkem spokojeni... celá recenze


DAGMAR červenec 2019
Pobyt. Hotel se nachází na krásném místě. Vše během pobytu bylo v naprostém pořádku. Personál příjemný a ochotný.... celá recenze


Jitka červenec 2019
Hezká dovolená. Ideální pro rodinnou dovolenou pro nenáročné návštěvníky. ... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL RACEK
    Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Černá v Pošumaví, Lipno

Cena
2 390 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 542 531

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 390 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč