HOTEL RESIDENCE MONUMENTAL

  Portugalsko, Madeira, Funchal

4/5

HOTEL RESIDENCE MONUMENTAL

    Portugalsko, Madeira, Funchal
Číslo zájezdu: 1 758 516
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Jednoduchý hotel, vhodný spíše pro nenáročné, kteří hledají levné a čisté ubytování. Nachází se u oblíbené pobřežní promenády Lido a cca 2,5 km od centra Funchalu. V okolí hotelu se nachází obchody, restaurace, pěší Lido promenáda, kde najdete i malou kamenitou pláží/vstup do moře. Nákupní centrum Forum madeira je jen 10 min. chůze od hotelu. Hned vedle hotelu jsou potraviny Pingo Doce, kde prodávají i bufetové, vařené, vážené jídlo. Zástavka autobusu je jen pár metrů od hotelu.

Vybavení Hotelu

Menší recepce, výtah, sluneční terasa s lehátky na střeše, velká terasa se stoly na pravé straně hotelu, 1 restaurace pod hotelem 'Chancellery' a 2. velmi oblíbená restaurace 'Grany` s House ' nedaleko hotelu, kde klienti ubytovaní v Residencial Monumental mají 20% slevu. V hotelu je rovněž k dispozici Wi-Fi připojení zdarma vč.pokojů.

Vybavení pokoje

Jednoduché ale zároveň čisté a příjemně zařízené pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou, TV, miniledničkou, trezorem, Wi-Fi připojením a některé pokoje i balkonem.

Pláž & plážový servis

Nejbližší vstup do moře je vzdálen cca 200 m od hotelu. Jedná se o zdejší největší veřejné koupaliště Lido u promenády (bazén, dětské brouzdaliště s herními prvky, betonová plata na slunění, přístup do moře po schůdcích, vstupné cca 5 Eur/os./den)

Stravování

Snídaně - Kontinentální snídaně (chléb,2 plátky šunky,2 plátky sýra, máslo, džem, káva, čaj, nesquick, dzus, banín nebo pomeranč). Kontinentální snídaně znamená, ze každý den budete mít na výběr stejné potraviny.
Polopenze - Menu (polévka + hlavní jídlo + dezert + káva)

Poznámka
 • Pro vstup do krajin schengenského prostoru není nutný cestovní pas, vycestovat je možné i na základě OP.
 • Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, což Vám rádi ověříme po odeslání NEZÁVAZNÉ objednávky. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky, a tedy i zájezdu zvýšit.
 • Zájezdy jsou na zpětné potvrzení ze strany pořádající CK
 • Na základě poptávky Vám rádi připravíme pobyty na libovolný počet nocí
 • Na vyžádání k dispozici privátní (sami v autě/25€ os.) nebo Luxury transfer (Laguna/mercedes E/40€ os.)
  Aktuální inormace ohledně výskytu COVID19 v destinaci, omezení atp.:http://www.visitmadeira.pt/en-gb/useful-info/corona-virus-(covid-19)/information-to-visitors-(covid-19)
  PORTUGALSKO se aktuálně ke dni 15.2.2021 nachází na SEZNAMU ZEMÍ V KATEGORII
 • TMAVĚ ČERVENÁ (ZEMĚ S VELMI VYSOKÝM RIZIKEM) – do této kategorie rovněž od 16.2.2021 spadá ostrovní oblast MADEIRA !!!
  VELMI VYSOKÉ RIZIKO (tmavě červená): Cestující z těchto zemí (jak cizinci, tak čeští občané) musí před cestou do ČR vyplnit příjezdový formulář a zároveň podstoupit PCR test (antigenní nestačí), jehož provedení není na začátku cesty starší než 72 hod. a nechat si vystavit písemné potvrzení o výsledku. Následně musí předložit druhý PCR test (antigenní nestačí) provedený v ČR, který lze provést nejdříve 5. den od příjezdu. Výsledek je nutné neprodleně předložit elektronicky příslušné hygienické stanici. Do doby předložení druhého negativního testu je nutná samoizolace (v praxi je tedy nařízena pětidenní karanténa). Povinností je také 10 dnů po příjezdu nosit respirátor FFP2 (nebo stejné či vyšší účinnosti) nebo zdravotní roušku všude mimo domov.
  Pozn.: Lhůta pro testování se počítá od provedení testu do doby začátku cesty. Např. potvrzení o negativním PCR testu nesmí být starší více než 72 hod před odletem z dané destinace.
  Důležité sdělení
 • Informace k zájezdům na Madeiru – COVID 19 !
  Portugalská vláda přijala opatření o povinnosti podrobit se po příletu do destinace testu na COVID-19 (RT-PCR), který je poskytován zdarma (do obdržení výsledku testu je nutné dodržet karanténu a zdržovat se pouze na pokoji). Místo odběru na letišti je možné doložit mezinárodní potvrzení o negativním výsledku testu, které nesmí být starší více než 72 hodin před příletem. Další povinností klientů, kteří cestují na Madeiru, je vyplnit (48 – 12 hodin před odletem) zdravotní formulář na adrese https://madeirasafe.com/, vyplňuje se bez diakritiky. Po úspěšné registraci do webové aplikace zde naleznete QR kód, můžete vložit negativní výsledek testu, nahlásit případné zhoršení stavu a objeví se zde i výsledek testu po odběru na letišti (cca do 12 hodin po odběru). Do formuláře se znovu přihlásíte pomocí e-mailu a zvoleného hesla.
  QR kód lze prezentovat v mobilním telefonu či tabletu. Cestující bez QR kódu (nebo alespoň potvrzujícího e-mailu) nebude přijat k přepravě.
  Od 1. 8. 2020 je povinnost nošení roušek ve veřejných prostorech a udržování rozestupu minimálně 1,5 m. Toto opatření není povinné pro děti do 10 let, osoby se specifickými potřebami, hendikepované, při fyzické nebo sportovní aktivitě a rekreační sportovní aktivitě v přírodě.

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou dopravu Praha – Funchal – Praha- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Transfer letiště – hotel - letiště- Ubytování na 7 nocí v hotelu s vybranou formou stravování- Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

 • Komplexní cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FlyDovolená, IČ: 07869819. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Madeira
 • Místo dle CK: Madeira

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residencial Monumental **
Typ pláže: kamenitá, špatný přístup
Vzdálenost od pláže: 300 m
Všechny zájezdy do  Residencial Monumental

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 758 516
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 2 recenzí


Mili květen 2018
Madeira. krásná dovolená, úžasné zážitky, byli jsme zde již po třetí... celá recenze


Sylva P. duben 2012
Prohlídka hotelu Residencial Monumental - 2* hotel pro nenáročné ve Funchalu. Hotel Residencial Monumental ** je jednoduchý hotel pro méně náročné klienty, kteří nechtějí v hotelu trávit příliš mnoho času a v... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Nezávazná objednávka

HOTEL RESIDENCE MONUMENTAL
    Portugalsko, Madeira, Funchal

Původní cena
20 680 Kč/os

Cena
14 080 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 758 516

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 080 Kč
příplatek za TWIN s balkonem
0
750 Kč
příplatek za přistýlku - 1. dítě 2-11 let
0
1 900 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč