HOTEL RESTART - Rekreační pobyt - Jičín

Česko, Český ráj, Královéhradecký kraj, Jičín

HOTEL RESTART - Rekreační pobyt - Jičín

  Česko, Český ráj, Královéhradecký kraj, Jičín
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hledáte na dovolené spíš zaslouženou relaxaci, nebo dáváte přednost aktivnímu odpočinku s turistikou, zábavou a sportovními zážitky? Míříte do oblasti Českého ráje za prací? V hotelu Restart si každý přijde na své. Kdykoliv vám vyhládne, navštivte vyhlášenou restauraci La Favorita, která nabízí speciality krajové, italské i mezinárodní. A pro firemní účely si rezervujte jednu ze 3 školících místností, nebo rovnou prostorný multifunkční konferenční sál až pro 150 osob. Přijeďte do hotelu Restart a nechte se okouzlit kouzelnou atmosférou historického Jičína. Všechny krásy malebného města můžete obdivovat přímo z oken hotelu, nebo se vydejte na procházku po okolí. Nedaleko na vás čeká Valdštejnská lodžie, slavná lipová alej i proslulá Valdická brána. Ideální poloha hotelu Restart láká i k rozmanitým výletům, ať už půjde o Prachovské skály, Hrubou a Malou skálu, zámek Humprecht či hrady Kost a Valdštejn.

V nejbližším okolí se nachází Valdštejnský zámek – dominantou náměstí je kromě brány budova zámku se třemi nádvořími, která společně s dalšími významnými objekty tvoří součást městské památkové rezervace.

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích executive s možností jedné přistýlky s vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, LCD TV, čajovým a kávovým setem, minibarem, sejfem, klimatizací, fénem na vlasy, pantoflemi, hotelovou kosmetikou a váhou. Velikost pokoje 28,5 – 37 m2. V jednolůžkových pokojích economy s vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, LCD TV, čajovým a kávovým setem, minibarem, fénem na vlasy, pantoflemi, hotelovou kosmetikou a váhou. Velikost pokoje 22,8 m2. Ve čtyřlůžkovém rodinném apartmá s vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a oddělenými ložnicemi, LCD TV, čajovým a kávovým setem, kávovarem Nespresso, minibarem, sejfem, klimatizací, fénem na vlasy, pantoflemi, hotelovou kosmetikou a váhou. Velikost pokoje 60 m2.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko nebo v dětské postýlce zdarma.

Bonus

Bezplatné parkování na hlídaném hotelovém parkovišti, možnost bezplatného uskladnění sportovního vybavení (kola, koloběžky, atd.), volný vstup do hotelového fitness centra po celou dobu pobytu, možnost využití hotelového wellness za zvýhodněnou cenu (aroma sauna, finská sauna, masáže), možnost využití služeb přilehlého Aquacentra za zvýhodněnou cenu (plavecký bazén, tobogán, whirpool, parní komora), možnost využití venkovního koupaliště za zvýhodněnou cenu (tobogány, skluzavky, atd.), možnost využití služeb přilehlého sportovního areálu (fotbalová hřiště, tenisové kurty, volejbalová hřiště, atletický ovál, kryté haly, atd.), možnost využití hotelové půjčovny kol a elektrokol, možnost využití dětské herny.

Základní cena zahrnuje

Rekreační pobyt

Cena na osobu / noc se snídaní a programem.

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko nebo v dětské postýlce
zdarma.


Bonus


Bezplatné parkování na hlídaném hotelovém parkovišti, možnost
bezplatného uskladnění sportovního vybavení (kola, koloběžky, atd.),
volný vstup do hotelového fitness centra po celou dobu pobytu, možnost
využití hotelového wellness za zvýhodněnou cenu (aroma sauna, finská
sauna, masáže), možnost využití služeb přilehlého Aquacentra za
zvýhodněnou cenu (plavecký bazén, tobogán, whirpool, parní komora),
možnost využití venkovního koupaliště za zvýhodněnou cenu (tobogány,
skluzavky, atd.), možnost využití služeb přilehlého sportovního areálu
(fotbalová hřiště, tenisové kurty, volejbalová hřiště, atletický
ovál, kryté haly, atd.), možnost využití hotelové půjčovny kol a
elektrokol, možnost využití dětské herny.

Základní cena nezahrnuje

  • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko
  • Dítě do 3 let v dětské postýlce

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Český ráj
  • Místo dle CK: Jičín

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 666 422
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

HOTEL RESTART - Rekreační pobyt - Jičín
  Česko, Český ráj, Královéhradecký kraj, Jičín

Cena
4 500 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 666 422

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 500 Kč
příplatek za přistýlku
0
1 875 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč