Hotel Rina

  Itálie, Sardinie, Alghero

Hotel Rina

    Itálie, Sardinie, Alghero
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Menší městský hotel s příjemnou atmosférou je vzhledem k blízkosti centra města Alghero i pláže vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro klienty, kteří preferují večerní procházky městem.

Poloha

Hotel je situován pouhý 1 km od centra Alghera, které je bohaté na historii a umění, ale i zábavu. Toto historické přímořské město s neobvyklou atmosférou je jedno z nejpůsobivějších na Sardinii. Přezdívá se mu také Malá Barcelona - jednak pro Katalánský vzhled, ale i proto, že Alghero i Barcelona se na sebe 'dívají' pouhých 300 km přes moře. Hotel se nachází asi 100 m od pláže a ve stejné vzdálenosti od zastávky místního autobusu, kterým lze za mírný poplatek dojet do historické části města.

Vybavení

Hotelovým hostům je k dispozici recepce, výtah, bazén se zónou pro dospělé i pro děti s hydromasážní zónou, bar v hotelové hale, restaurace s nabídkou pokrmů zejména z místních čerstvých produktů, terasa, kongresový sál s kapacitou 100 osob, salónek. Hotel je vhodný pro nenáročné klienty. Wi-fi zdarma (konkrétní dostupnost v areálu hotelu na dotaz na recepci). Malé zvíře na vyžádání, za poplatek.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 80 pokojů typu STANDARD situovaných v centrální části hotelu, dvoulůžkové pokoje (cca 18 m2) a tří/čtyřlůžkové pokoje (cca 20-22 m2). Všechny pokoje jsou vybavené telefonem, TV, minibarem (za poplatek), klimatizací a trezorem. Na vyžádání: výhled na moře, pokoj s balkonem (za příplatek), jednolůžkový pokoj. Check-in: 17:00, check-out: 10:00h.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze: snídaně formou bufetu, večeře servírované s výběrem z menu bez nápojů. V okolí se nachází několik restaurací, které jsou otevřené jak na obědy, tak na večeře.

Pro děti

Dětská část v bazénu. Možnost zapůjčení dětské postýlky pro děti do 2 let (€10/noc)

Sport a animace

K dipozici je bazén se sladkou vodou, s částí s hydromasáží a se zónou pro děti. V hlavní sezóně mini klub pro děti 4 - 12 let. Na recepci hotelu i v okolních agenturách je k dispozici široká nabídka vodních sportů, lodních výletů a výletů po okolních zajímavostech.

Pláž

Dlouhá městská pláž s jemným pískem je od hotelu vzdálená pouhých 100 m. Díky pozvolnému vstupu do moře je vhodná i pro malé děti. Slunečníky a lehátka lze pronajmout za poplatek.

Důležité

Hotel má odlišné storno podmínky od VSP CK SARDEGNA TRAVEL: Při stornování v období od 44 do 30 dnů před začátkem zájezdu: 20 % z konečné ceny Ostatní dle CK

Poplatky na místě

Fakultativní (na vyžádání): malé zvíře € 20/noc (váha max. 15kg, nemají přístup na veřejné prostory, do restaurace ani k bazénu. Bez zajištění stravy) Postýlka pro dítě do 2 let € 10/noc (nutno hlásit předem).

Poplatky na místě

Povinné: pobytová taxa.

Speciální nabídky

Long Stay - sleva 15 % platná pouze pro 2-lůžkové pokoje a min. pobyt 7 nocí Family Plan: 2 dospělí s 1 dítětem do 12 let při pobytu na min. 7 nocí = ubytování pro dítě zdarma.

Základní cena zahrnuje

  • LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 1.6. do 1.10.2022). Privátní transfer nebo pronájem vozu na vyžádání a za příplatek!
  • VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 1.6. do 1.10.2022)

Základní cena nezahrnuje

  • Pojištění nabídka pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: SARDEGNA TRAVEL s.r.o., IČ 27112063.
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, Alghero

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Rina ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m
Všechny zájezdy do  Hotel Rina

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 042 741
dnes 8–18 h

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Rina
    Itálie, Sardinie, Alghero

Cena
17 232 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 042 741

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
17 232 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč