Termín:
24. 8. – 2. 9. 2018
Počet dní:
10 (pá – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autobusem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

poloha: hotel na klidném místě v blízkosti parku a zároveň nedaleko centra a přístavu Leonardo da Vinci .
pláž: písečná pláž cca 200 m od hotelu, klienti mají zdarma vstup do Diamant Beach Village vzdáleném cca 500 m (2 bazény, tobogán, restaurace, miniklub, animace, trampolína, volejbal), plážový servis k dokoupení na místě
ubytování: 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (patrové postele), vlastní soc. zařízení, telefon, TV, klimatizace, safe, balkon, WiFi.
vybavení hotelu: vnitřní a venkovní výtah s bezpečnostním schodištěm, bar, snídaňová místnost, satelitní TV, klimatizovaný celý hotel, solárium, zahrada s dětským hřištěm, stolní tenis, oplocené parkoviště – omezená kapacita, jízdní kola zdarma i s dětskými sedačkami.
stravování:  polopenze (snídaně – bufet, večeře servírované výběr z menu, salátový bufet, voda a místní víno, ostatní nápoje za poplatek).
 

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

- 7x ubytování s polopenzí / osoba
- povlečení a ručníky
- vstup do Diamant Beach Village od 16.6. do 8.9.2018
- autobusovou dopravu - pouze u zájezdů označených autobusovou dopravou

Základní cena nezahrnuje

- POVINNÉ PŘÍPLATKY:
- pobytová taxa: + cca 1,00 € / osobu / den
PŘÍPLATKY:
- jednolůžkový pokoj: + 1990 Kč / týden
- pokoj směr moře: + 1990 Kč / týden
- dětská postýlka: + 6 € / den
- zvířata: + 3 € / den
SLEVY na přistýlce:
- 1. dítě do 9. let: ZDARMA
- 2. dítě do 9. let: sleva 50 %
- dospělí: sleva 20 %

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Atlantika, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: Cesenatico

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Rondinella ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m

Všechny zájezdy do Hotel Rondinella

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.