Hotel Royal Beach

  Řecko, Karpathos, Arkasa

3/5

Hotel Royal Beach

    Řecko, Karpathos, Arkasa
Popis hotelu
Hotel Royal Beach

Pohostinný hotel je zárukou příjemného a nezapomenutelného pobytu a nachází se pár minut chůze od proslulé pláže Agios Nikolaos s křišťálově čistým mořem a nádhernými západy slunce. Usměvavý personál je vždy připraven splnit každé vaše přání. Do centra vesnice Arkasa dojdete za 800 m a letiště je vzdáleno 14 km.

PLÁŽ

Nádherná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se rozkládá 100 m od hotelu, disponuje lehátky a slunečníky za poplatek.

UBYTOVÁNÍ

Studia  jsou vybavena klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem, WiFi a trezorem (zdarma), kuchyňským koutem, koupelnou se sprchou, WC, fénem a balkonem.

Apartmany až pro 6 osob na vyžádání za příplatek.

STRAVOVÁNÍ

Bez stravy

Snídaně – kontinentální formou bufetu za příplatek.

VYBAVENÍ

Recepce, lounge bar, bazén s vyhrazenou částí pro děti, lehátka a slunečníky, miniklub, dětské hřiště, minimarket.

Destinace

Malebné městečko se rozkládá při pobřeží v jihozápadní části ostrova Karpathos, zhruba 16 km od hlavního města Pigadia. Cestovatelé ho vyhledávají zejména pro jeho řeckou autenticitu, úzké uličky a uvolněnou atmosféru. Postupně rozvíjející se turistické centrum žije moderním životem, který se snoubí s tradičním životem a folklórem místních obyvatel.

Nenechte si ujít výšlap na horu Paleokastro; odměnou vám bude výhled na třpytivé moře, poklidné městečko a okolní působivou scenérii. Omrkněte také ruiny starobylého antického města, raně křesťanskou baziliku s pozůstatky nádherných barevných mozaik a malý kostelík. A potom vyražte potěšit své chuťové pohárky do jedné z místních taveren či kafenií.

Jste-li vyznavači fyzické aktivity, můžete Arkasu a její okolí objevovat ze sedla jízdního kola, které se tu dá vypůjčit. Relaxu se můžete oddávat na písečno-kamenité pláži Marmara nebo na proslulé pláži Agios Nikolaos, pravidelně oceňované Modrou vlajkou.

Příjemným bonusem je krátký transfer z letiště do Arkasy, který trvá zhruba půl hodiny.

Základní cena zahrnuje

 • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 23 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

 • komplexní pojištění na cesty do zahraničí, občerstvení na palubě letadla, pobytová taxa, která se platí na recepci v den příjezdu - částka se pohybuje od cca 0,5 - 5 EUR /pokoj/noc dle kategorie ubytování / výše poplatku se může během roku měnit/. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o., IČ 24697966.
Lokalita dle pořadatele: Karpathos, Arkasa

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Royal Beach Hotel ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Royal Beach Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 597 260
dnes 8–20 h

Hodnocení

20. nejlepší hotel v destinaci Karpathos

3/ 5 3 recenzí

Markéta červen 2019
Royal Beach Hotel ****, Řecko, Karpathos, Arkasa
Paráda!. Byli jsme maximálně spokojeni! ... celá recenze

Petr a Irena červenec 2014
Royal Beach Hotel ****, Řecko, Karpathos, Arkasa
Hotel Royal Mare-Arkassa,Karpathos,Řecko. Přestože je hotel v krásném prostředí a zajímavý je i celý ostrov, 24hodin denně po dobu celého pobytu foukal nepříjemný vítr a ko... celá recenze

Marta duben 2014
Royal Beach Hotel ****, Řecko, Karpathos, Arkasa
Veliká nespokojenost. V tomto hotelu jsme byli na přelomu září říjen v roce 2012. Hotel i okolí moc pěkné, ale služby - až na úklid úděsné. I přes někol... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa, která se od roku 2024 mění na klimatickou taxu. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu a její výše je dle oficiální kategorie (počtu hvězdiček) hotelu následující:

Březen až říjen:

 • 1,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
 • 3,00 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
 • 7,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
 • 10,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • 1,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Listopad až únor:

 • 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
 • 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
 • 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
 • 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • 0,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Řecko - více informací