Hotel SAGITTA

Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie, Ruskamen

5/5

Hotel SAGITTA

  Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie, Ruskamen
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Komplex se skládá z hlavní hotelové budovy, bungalovů a apartmá, leží cca 8 km jižně od historického centra Omiše. Pláž je oblázková - přímo pod komplexem, vhodná pro rodiny s dětmi.

Vybavení

Klimatizované 2-lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, hyg. zařízení, fén, a SAT TV. Balkon za příplatek. V hotelu je dále k dispozici restaurace, aperitiv bar, směnárna, internetový koutek, hřiště pro míčové hry.

Služby

Ubytování se službami ALL INCLUSIVE – plná penze formou bufetu, konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů (pivo, víno) během jídla. Odpolední svačinka (káva, čaj).

Sport

Hřiště pro míčové hry, místo vhodné pro windsurfing.

Speciální nabídka

Dítě do 7 let na přistýlce ZDARMA. SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 35% do 31.12.2020, 20 % do 31.1.2021, 15% do 28.2.2021 a 10 % do 31.3.2021 AKCE - 20% v termínech 12.6.-19.6. a 11.9.-18.9. - není možné kombinovat se slevou za včasný nákup.

Tipy na výlety

Vodopády řeky Krky, Kornati, Šibenik, Primošten, Split, rafting.

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os + příplatky za vybraná nástupní místa.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování s all inclusive, pobytové taxy, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

  • Poznámky
  • Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu - 45 Kč/dospělý/den, 30 Kč/dítě do 15 let/den. Dětská postýlka - 1.120 Kč/pobyt

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Třebíč, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Lokva Rogoznica

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Holiday Village Sagitta ***
Typ pláže: molo, oblázková
Vzdálenost od pláže: 20 m
Všechny zájezdy do  Holiday Village Sagitta

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 811 056
dnes 8–18 h

Hodnocení

29. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

5/ 5 22 recenzí


Naďa B. červen 2019
Naďa B.. S dovolenou jsme byli maximálně spokojeni. Využili jsme animační program, ranní cvičení, večerní diskotéku pro děti. Moře bylo opr... celá recenze


Big ben 29 srpen 2019
Naše dovča. První dojem byl celkem zvláštní, ale ne špatný. Byli jsme zvědaví co bude následovat.... celá recenze


Jakub červenec 2019
Příjemná dovolená s dětmi. Do hotelu jsme zavítali podruhé a určitě jsme opět nebyli zklamáni. Velká nevýhoda je, že od letoška Vás nenechají začít AI obědem... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel SAGITTA
  Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie, Ruskamen

Cena
10 680 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 811 056

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 680 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
1 120 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč