Termín:
21. 9. – 28. 9. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Příjemný rodinný hotel San Martino ležící přímo u moře, cca 50 m. Hotel disponuje recepcí, barem, restaurací, parkovištěm (do vyčerpání kapacity), wifi připojení ve společných prostorách. Možnost malých psů na vyžádání v CK (zdarma)

Pláž

písečná pláž - vzdálenost od hotelu cca 50 m

Strava

snídaně formou bufetu, oběd a večeře fixní 3chodové menu, voda k jídlu zdarma

Typ ubytování

Všechny pokoje mají TV, ventilátor. - 2 - 4 lůžkové pokoje, koupelna, WC (4 lůžkové pokoje s možností palandy)

Fakultativní poplatek

lednička na pokoji 5 EUR / týden (platba na místě)

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

7x ubytování, strava dle ceníku, delegátský servis

Základní cena nezahrnuje

pobytová taxa 0,7 EUR / osobu / noc (platba na recepci hotelu), ve dnech 5.7. a 6.7.2019 je příplatek 370 Kč /osobu / noc

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Tep Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: Riccione

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel San Martino **
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m

Všechny zájezdy do Hotel San Martino

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

7 uživatelů

Pořadí

17. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Emilia Romagna

Poslední komentář

15.7.2019 | Mirka
Datum pobytu: červenec 2019
Hruza

Nejnovější recenze

1
15.7.2019 | Mirka
Datum pobytu červenec 2019
1/5 - Nic moc
Hruza
4
9.7.2018 | mrsrajce
Datum pobytu červen 2018
4/5 - Skvělé
Pokud jste cestovatelé, kteří využijí polohy hotelu za skvělou cenu k vidění všeho co Riccione nabízí a hotel mají jen na přespání, je to ideální ubytování. Ale pokud si i rádi zalenošíte na pokoji a máte raději nějaký "dovolenkový standart" není to pro Vás. Dokážu si představit, jet sem v 18 s partou kamarádek, to by byl ideál. Paradoxně je hotel plný důchodců.
3
17.6.2018 | Nella
Datum pobytu květen 2018
3/5 - Průměr
Díky personálu a mori

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.