Hotel Silverine Lake Resort: Rekreační pobyt 3 noci

  Maďarsko, Balaton, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Balatonfüred

5/5

Hotel Silverine Lake Resort: Rekreační pobyt 3 noci

    Maďarsko, Balaton, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Balatonfüred
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Hotel Silverine Lake Resort **** leží v centru letoviska Balatonfüred u promenády Tagore lemující břeh Balatonu a poblíž hlavních turistických atrakcí včetně akvaparku Annagora. Nabízí nádherné výhledy na jezero,  restauraci s terasou, bar, venkovní bazén se slunečnou terasou, wellness centrum s krytým bazénem a vlastní přístav. Malebný poloostrov Tihany je vzdálen 4 km od hotelu.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v jedno a dvoulůžkových pokojích typu Standard (25 m²) bez balkonu, Medium (25 m²) s balkonem a v pokojích typu Double (24 m²) s balkonem a  částečným nebo celkovým výhledem na jezero. Hostům jsou k dispozici také apartmány. Ke standardní výbavě patří klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a sušičkou na vlasy, TV, telefon, minibar, varná konvice, trezor a možnost přistavit přistýlku.

Gastronomie

Výborné maďarské i mezinárodní speciality můžete ochutnávat v hotelové restauraci Portunus s terasou a výhledem na Balaton. V pátky a v soboty se zde pořádají kávové dýchánky od 15 do 16:00. Každý den mezi  16:00 a 17:00 můžete využít speciální nabídky v rámci akce Happy Hour. Snídaně se zde servírují formou bufetových stolů od 7:00 do 10:00. U večeře můžete posedět od 18:00 do 21:30. Na šálek lahodné kávy nebo osvěžující nápoj láká místní Amaryllis Café a Prosecco Bar.

Wellness centrum

Součástí hotelu je wellness centrum inspirován římskou lázeňskou tradicí. Najdete zde vnitřní bazén s vyhřívanou vodou, vířivku, dětský bazén, venkovní bazén s terasou, finskou saunu, infra saunu, tepidarium, caldarium, solnou komoru, frigidárium, Kneippův chodník, zážitkové sprchy, masáže, fitness centrum a odpočinkové prostory. Wellness centrum je v provozu denně od 7:30 do 20:30.

Další hotelové služby a vybavení

V hotelu se dále nachází 24 hodinová recepce, úschovna zavazadel, výtah, dětský koutek, venkovní dětské hřiště, obchod se suvenýry a prodej denního tisku

Zvířata

V hotelu není povolen pobyt s domácím zvířetem

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat za poplatek v podzemní garáži.

Okolí

Balatonfüred je hlavním městem severního břehu a díky lázeňské tradici a termálním pramenům je také  jedním ze základních center pro léčbu srdečních chorob. Ve městě je přístav, placené pláže a síť hotelů, penzionů a kempů. Milovníci aktivního odpočinku zde najdou tenisové a squashové kurty, minigolf, bowlingové centra a možnost jízdy na koni. Z kulturních památek za návštěvu stojí Tiháňský poloostrov s klášterem a nádherným výhledem na jezero nebo městečko Veszprém ležící 20 km od jezera.

 

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x snídaně formou bufetu, volný vstup do wellness (vnitřní a venkovní bazén, vířivka, saunový svět, Kneippův chodník, tepidárium, caldárium, zážitkové sprchy), WIFI

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu ve výši 2 € za osobu a noc, poplatek za parkování v garáži ve výši 16 EUR / den

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Balaton
  • Místo dle CK: Balatonfüred

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 849 912
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Západní Maďarsko

5/ 5 1 recenzí


Petr a Zuzana říjen 2016
Pozdně říjnový Balaton. Příjemně odpočinkový relaxační pobyt v lázeňském městě Balatonfüred se 100% servisem po dobu pobytu v Silverne Lake Resortu... celá recenze

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Hotel Silverine Lake Resort: Rekreační pobyt 3 noci
    Maďarsko, Balaton, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Balatonfüred

Původní cena
4 250 Kč/os

Cena
3 825 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 849 912

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 825 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč