Hotel Skála 3* Český ráj

Česko, Český ráj

Hotel Skála 3* Český ráj

  Česko, Český ráj
Původní cena
6 470 Kč/os

Cena
5 570 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 667 908
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel Skála se nachází v centru obce Malá Skála s výhledem na skalní útvar Pantheon či Suché skály.Nedaleko hotelu se nachází profesionální sportoviště, lanové centrum a půjčovny raftů a lodí. Atraktivní okolí blízkých skalních měst a historických památek je ideální pro rodinné výpravy, mezi oblíbené aktivity patří i sjíždění blízké řeky Jizery.

Program


Hotelová restaurace nabízí speciality tradiční staročeské kuchyně, přičemž je při tvorbě pokrmů kladen mimořádný důraz na kvalitní suroviny, které provozovatelé hotelu získávají se zdejších farem a domácích chovů.

Rozsáhlé prostory hotelu jsou vhodné pro konání akcí většího rozsahu, jako jsou svatby, oslavy, podnikové večírky a podobně. Bez problémů ubytujeme hosty i z jejich domácími zvířaty.


Okolí
Skalní hrad Vranov s vyhlídkou na Malou Skálu

Skalní hrad založený r. 1425 rodinou Valdštejnů, opuštěný v 16. století, v 19. století upraven na romantický Pantheon. Na předhradí stojí letohrádek z roku 1826 v podobě kaple.

Frýdštejn
Hrad zčásti vytesaný do pískovcové skály. První zmínka pochází z r. 1385. Od poloviny 16. stol. byl hrad opuštěn a pustl. Torzo věže je zdaleka viditelné a je jednou z dominant Maloskalska.

Skalní město Drábovna
Některé skalní převisy a jeskyně Drábovny byly osídleny již v mladší době kamenné, tj. ve 3. tisíciletí př. n. l., pravděpodobně se sem vypravovali lovci za zvěří, které tu tehdy jistě byla hojnost, a zanechali tu po sobě zbraně, nástroje a zlomky keramiky.

Suché skály
Skalní pískovcový masiv byl nad zemský povrch vyzdvižen a postaven do svislé polohy při alpinsko-himalajském vrásnění. Díky jejich tvaru se Suchým skalám říká Maloskalské dolomity. Jsou zde vyhledávané horolezecké terény. Nejhezčí pohled na Suché skály se naskýtá z vyhlídky pod Sokolem nebo z vesnice Líšný.

Skalní bludiště u Besedic
Stovky nízkých věží a balvanů jsou odděleny labyrintem průchodů a jeskyní. V dobách náboženského pronásledování se zde ukrývali Čeští bratři, jejichž znakem byl kalich. Skupina skal, uvnitř které se nachází modlitebna s vytesaným kalichem, citáty z Komenského a Kralické bible, nese pojmenování Kalich.

Dlaskův statek
Národopisná expozice na Dlaskově statku v Dolánkách. Dlaskův statek je typickou ukázkou tradiční lidové architektury turnovského typu z 18. století. Roubený Dlaskův statek s typickou pojizerskou skládanou lomenicí a pavlačí je od roku 2010 národní kulturní památkou. Od r. 1967 je celý areál součástí národopisného oddělení Muzea Českého ráje v Turnově, které objekt v r. 1969 zpřístupnilo veřejnosti. V současné době se zde nachází stálá expozice lidového interiéru a podomácké výroby v oblasti Pojizeří, doplněná o krátkodobé tematické výstavy.

Turistiku můžete vystřídat za kanoe a rafty, na kterých si můžete splout jeden z nejkrásnějších úseků Jizery, který je vhodný i pro začátečníky. Na zpáteční cestě pro vás budou připraveny koloběžky, na kterých se proti proudu Jizery vrátíte zpět na Malou Skálu. Cesta vede přírodní rezervací mezi loukami u Jizery, kde se pasou stáda ovcí a najdete i klidné posezení u řeky.

Podmínky rezervace:

  • Rezervace je závazná až po zpětném potvrzení ze strany hotelu. Kapacita je omezena, tedy ověřujeme dostupnost.
  • Upozorňujeme, že cena se může změnit z důvodu obsazenosti hotelu a volných kapacit.
  • Rezervace je dána klientům pouze na 48h. Po uplynutí času rezervace se tato automaticky uvolní, a to včetně cenové nabídky.
  • Cena je vždy za standardní pokoj, není-li uvedeno v nabídce jinak.

Základní cena zahrnuje

4 x ubytování
4x polopenzi
WI-FI připojení
úschovnu kol a lyží
dětský koutek

Základní cena nezahrnuje

Dopravu
Rekreační poplatek obci 20 Kč/osoba/den
Parkování před hotelem 50 Kč/noc
Tenisový a volejbalový kurt, půjčovna kol a sportovních lodí, lanové centrum, půjčovna sportovních koloběžek,
Dětská postýlka s povlečením (80 Kč/den).
Pobyt malého zvířete je možný za poplatek 150 Kč/den.
Cestovní a úrazové pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Vega Tour, IČ: 62917072. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Český ráj
  • Místo dle CK: Český ráj

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 667 908
dnes 9–18 h

Nezávazná objednávka

Hotel Skála 3* Český ráj
  Česko, Český ráj

Původní cena
6 470 Kč/os

Cena
5 570 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 667 908

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
5 570 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč