HOTEL SLUNNÝ DVŮR - Seniorský pobyt 55+ (3 noci) - Jeseník

Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Jeseník

HOTEL SLUNNÝ DVŮR - Seniorský pobyt 55+ (3 noci) - Jeseník

  Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Jeseník
Číslo zájezdu: 1 446 120
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel Slunný dvůr byl otevřen po 22 letech. Pětipodlažní hotel disponuje 18 nadstandardně vybavenými pokoji a apartmány. Z většiny pokojů a apartmánů je nádherný výhled na celé CHKO Jeseníky, včetně Šeráku a nejvyšší moravské hory Praděd. Součástí hotelu je restaurace s výbornou kuchyní, bar a wellnes. Pro chvíle relaxace poslouží sluneční terasa s lehátky, letní zahrádka u recepce a baru. Hotel nedisponuje výtahem.

V nejbližším okolí se nachází Priessnitzovy léčebné lázně – za svou existenci a pozdější proslulost vděčí Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Vincenzi Priessnitzovi.

Ubytování

Jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje a dvoupokojové apartmány (ložnice a obývací pokoj). Pokoje i apartmány jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, LCD televizí, minibarem a připojením k internetu.

Letní popis

Samotný hotel i jeho strategická poloha nabízí pro téměř každého požadované využití. Děti jistě ocení prostor s prolézačkami a klouzačkami, sportovci plně využijí víceúčelové hřiště na volejbal, nohejbal, badminton nebo fotbálek. K dispozici je rovněž hřiště na pétanque a stůl na ping-pong. Lázně nabízí klid a možnost regenerace a odpočinku. Ballneo park a Lázeňský dům Priessnitz s procedurami je vzdálen 350 m od hotelu.

Zimní popis

V okolí se nachází mnoho ski areálů, nejbližší sedačková lanovka je jen 5 minut jízdy autem. Pro běžkaře se nabízí nespočet upravovaných běžeckých tras včetně nejznámější jesenické magistrály. Pokud se Vám zrovna nebude chtít někam dojíždět autem, můžete den strávit lyžováním, sáňkováním nebo bobováním se svými dětmi či přáteli na některém z okolních svahů, nejbližší je 300 m Jeseník Myslbeková. Stejně vzdálen od hotelu je i bruslařský stadion. Vzdálenost ski areálů od hotelu: Ski areál lázeňský vrh 6,8 km, Ski centrum Miroslav 9 km, Ski areál Filipovice 12,7 km, Ski areál Ramzová 12,9 km, Ski Ostružná 14,5 km, Ski areál Petříkov 16,4 km, Červenohorské sedlo 19,3 km a Ski areál Branná 19,3 km.

Slevy

Dětská postýlka zdarma. Dítě do 4 let bez nároku na služby zdarma. Parkování na hlídaném parkovišti ZDARMA.

Bonusy

Jeseníky – voucher
Exkluzivní sleva 20–30% na služby u více než dvaceti turistických atrakcí v okolí. – platí při každé rezervaci

Jeseníky: Exkluzivní prodej zážitkových žetonů
Při objednávce na tomto webu si můžete za sníženou cenu přikoupit žetony na vyzkoušení řemesel. – platí při každé rezervaci

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Seniorský pobyt 55+ (3 noci)
2× vstup do wellness centra, 1× relaxační masáž (30 min.), zapůjčení
holí Nordic walking, každý den káva za 1 Kč v hotelové restauraci,
parkování na hlídaném parkovišti.
Cena za osobu / 3 noci s polopenzí a programem.
Dětská postýlka zdarma. Dítě do 4 let bez nároku na služby zdarma.
Parkování na hlídaném parkovišti ZDARMA.

Základní cena nezahrnuje

  • Počet zážitkových žetonů
  • Apartmán
  • Lázeňský poplatek
  • Zvíře

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Jeseníky
  • Místo dle CK: Jeseník

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Slunný Dvůr (Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do  Hotel Slunný Dvůr

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 446 120
dnes 7.30–17 h

Nezávazná objednávka

HOTEL SLUNNÝ DVŮR - Seniorský pobyt 55+ (3 noci) - Jeseník
  Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Jeseník

Cena
4 480 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 446 120

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 480 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
250 Kč
příplatek za Počet zážitkových žetonů
0
40 Kč