Termín:
27. 7. – 3. 8. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

příjemný rodinný hotel se nachází na hlavní ulici v letovisku Rosolina Mare, ideální pro pobyty rodin s dětmi. Pláž i bazén jsou 300 m od hotelu.

Ubytování

pokoje s koupelnou a WC, moderní vybavení, většina s balkónem, za příplatek možná klimatizace. 

Stravování

bufetová snídaně, večeře 3chodové menu. 

Vybavení

recepce s halou a TV koutkem, restaurace, bar, terasa, 2 výtahy, privátní pláž, parkoviště zdarma, nedaleko bazén (na pláži, 300 m), půjčování kol.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

ubytování na osobu a noc ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (DBL HB). Pobyty sobota – sobota, možnost kratších pobytů (min. 4 noci) mimo hlavní sezónu za příplatek.

Základní cena nezahrnuje

Nepovinný příplatek: klimatizace 5 €/ pokoj/ den, jednolůžkový pokoj +510 Kč/ noc, plná penze +240 Kč/ osoba/ den, vstup do bazénu cca 7 €/ osoba/ den (děti do 4 let zdarma), plážový servis cca 15 €/ den (1 slunečník, 1 křesílko, 1 lehátko, pronájem minimálně na 4 dny).Domácí zvířata: na vyžádání povolena zdarma.Autobusová doprava je zajištěna k hotelu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Color Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Rosolina Mare

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Sole ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 350 m

Všechny zájezdy do Hotel Sole

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

7 uživatelů

Pořadí

187. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Benátsko

Poslední komentář

15.7.2019 | Radus
Datum pobytu: červenec 2019
Pro nenáročné turisty, klidnější oblast.

Nejnovější recenze

4
15.7.2019 | Radus
Datum pobytu červenec 2019
4/5 - Skvělé
Pro nenáročné turisty, klidnější oblast.
5
12.8.2017 | Oldřich
Datum pobytu červenec 2017
5/5 - Úžasné
trošku monotonní po pár dnech,jinak čisto vše dostupné pěšky pláž malinko dál od hotelu,ale za ty peníze naprosto v pořádku,při cestě z Rakouska od Villachu cena mýtného po Benátky 17eur
2
17.9.2016 | Petr
Datum pobytu září 2016
2/5 - Horší
Snaha vytřískat z turistů co nejvyšší zisk s minimem nákladů a s minimálním úsilím

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.