Termín:
28. 9. – 30. 9. 2019
Počet dní:
3 (so – po)
Počet nocí:
2
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Tatranské Matliare jsou vzdálené 2 km od centra Vysokých Tater - Tatranské Lomnice. Hotelový komplex se nachází v příjemném přírodním prostředí na úpatí Lomnického štítu. Možnost cykloturistiky.

Lyžování

běžecké tratě v okolí nebo v Tatranské Lomnici. Dětský vlek u hotelu. 2 km: lyžařské středisko Tatranská Lomnica (4 vleky, sjezdovky 700-2000 m dlouhé), stanice kabinkové lanovky Skalnaté pleso s vleky a lanovkou do Lomnického sedla, 8 km: Starý Smokovec, 12 km: Ždiar, Bachledová dolina. Štrbské Pleso 17 km.

Koupání

krytý bazén v hotelu (15 x 6 m) - mimo provoz - rekonstrukce do cca 20.4.2019. Vrbov - termální koupaliště 21 km, aquacity Poprad - termální koupaliště 20 km. Krytý bazén s termální vodou v hotelu Máj/Liptovský Ján.

Vybavení

restaurace, denní bar, dětská herna, bowling, tělocvična, krytý bazén (v provozu do 31.8.2019, pak rekonstrukce), masáže, sauna, fitness, stolní tenis, biliár, volejbalové hřiště, WiFi internet. Nehlídané parkoviště u hotelu.

Speciální nabídka

dítě do 2,99 let bez nároku na služby ZDARMA. 1 dítě do 7,99 let na přistýlce nebo na společném lůžku se 2 plně platícími dospělými osobami na pokoji ZDARMA. WiFi internet v celém hotelu ZDARMA. Vstup do hotelového bazénu do 31.8.2019 ZDARMA. 30% SLEVY NA VSTUPY: bowling v hotelu, Aqua Relax centrum s bazénem v hotelu Titris / Tatranská Lomnica, wellness centrum Uránia s bazénem v hotelu Urán/Tatranská Lomnica, termální bazén v hotelu Máj/Liptovský Ján, letní termální koupaliště Liptovský Ján, wellness svět s bazény v hotelu Trigan/Štrbské Pleso. Vstup do expozice miniatur MINI SLOVENSKO - Areál slovenských kulturních památek v Liptovském Jáně.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Minimální délka pobytu 22.12.18 - 2.1.19 a 17.4.-23.4.19 4 noci, v ostatních obdobích 2 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Možný pobyt se psy (poplatek 10 €/noc). Rekreační poplatek (poplatek místnímu úřadu), který se hradí na místě: 1 €/os/noc. Neplatí děti, senioři a ZTP.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 1 a 2-lůžkové rekonstruované pokoje STANDARD, možnost 1-2 přistýlek, rodinné pokoje (dva 2lůžkové propojené pokoje). Všechny pokoje s hygienickým zařízením, TV-SAT, rádiem, telefonem, WiFi internet. Většina pokojů s balkonem.
  • Stravování: polopenze formou švédského stolu.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Tipatour Praha, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Vysoké Tatry
  • Místo dle CK: Tatranské Matliare
Informace o slevách

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

7 uživatelů

Pořadí

18. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Východní Slovensko

Poslední komentář

30.12.2017 | Petr
Datum pobytu: prosinec 2017
Spokojenost

Nejnovější recenze

4
30.12.2017 | Petr
Datum pobytu prosinec 2017
4/5 - Skvělé
Spokojenost
5
16.8.2017 | Hana a Rudolf Walicovi
Datum pobytu srpen 2017
5/5 - Úžasné
Výborný
4
6.1.2017 | Petr
Datum pobytu prosinec 2016
4/5 - Skvělé
Spokojenost!

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.


HOTEL SOREA HUTNÍK I ***

Číslo zájezdu: 1190234
Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranské Matliare

Všechny termíny a možnosti (605)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu