Termín:
21. 9. – 26. 9. 2019
Počet dní:
6 (so – čt)
Počet nocí:
5
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
4 287
(164 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

popis

priamo v centre Jesola, na Via Bafile, 30m od pláže

Vybavenie

po čiastočnej rekonštrukcií, reštaurácia s pizzeriou, výťah, parkovisko podľa dostupnosti, WiFi v celom hoteli grátis. Pes povolený za poplatok 5€/deň. Možnosť komunikácie aj v slovenčine, češtine, maďarčine.

Ubytovanie

izby pre 2 – 4 osoby, klimatizácia za doplatok, kúpeľňa (fen na vyžiadanie v recepcií), SAT TV, balkón. Klimatizácia 40€/izba/týždeň - platba na mieste. Detská postielka s jedlom 70€/týždeň - platba na mieste.

Stravovanie

raňajky formou švédskych stolov, 3-chodová večera výberom z menu + šalátový švédsky stôl (teplý a studený).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Terratravel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Lido di Jesolo
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Sorrento ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 200 m

Všechny zájezdy do Hotel Sorrento

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Hotel SORRENTO ***

Číslo zájezdu: 1379704
Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo