Hotel Tauplitzerhof

  Rakousko, Solná komora, Štýrsko, Tauplitz, Tauplitz, Tauplitzalm

Hotel Tauplitzerhof

    Rakousko, Solná komora, Štýrsko, Tauplitz, Tauplitz, Tauplitzalm
Číslo zájezdu: 1 801 326
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Tauplitz

Umístění

Hotel se nachází v centru Tauplitzu v krásném prostředí, pouhých 200 m od lyžařského vleku. Místní autobus, který zastavuje před budovou, je zdarma pro všechny.

Hotel

Recepce, jídelna, restaurace, bar, herna, terasa, WiFi, výtah, sauna, parní kabina, společenská místnost, vyhřívaná lyžárna, parkovací místo.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje a pokoje s možností 2 přistýlek cca 18-20 m2. Jsou vybaveny TV/sat., sedacím koutem, sprchou, WC a fénem. Místnosti se skládají z prostoru na spaní s manželskou postelí.

Stravování

Polopenze plus. Denní snídaně formou bufetu. Obědový balíček formou bufetu (1x chléb, 1x ovoce, 1x nápoj na osobu). Večeře o 3 chodech s možností výběru hlavního jídla a salátového bufetu, 1x malý nápoj na osobu k večeři (0,3 l piva, 1/8 l domácí víno červené / bílé , 0,2 l nealkoholického nápoje).

Rekreace

Hosté si mohou v hotelu zahrát kulečník a stolní fotbal. Pro odpočinek je k dispozici wellness část, která je vybavena parní kabinou a saunou.
Tauplitzalm je jednou z nejkrásnějších alpských oblastí v Evropě. Z údolí se můžete vyvézt sedačkovou lanovkou na plošinu Tauplitzalm ve výšce 1650 metrů, kde můžete podniknout příjemné vysokohorské túry. Jednou z nejpreferovanějších tras je výlet po 6 jezerech (6-Seen-Wanderung), během kterého si můžeme vychutnat výhledy na velkolepé Grimming a Sturzhahn. Túra zahrnuje jezera Krallersee, Großsee, Märchensee, Tauplitzsee, Steiersee a Schwarzensee.

Informace

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Recepce 8-19h.

Základní cena zahrnuje

  • Výhody
  • Včetně letní karty Salzkammergut (od 3 nocí) s výhodami a slevami.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Štýrsko
  • Místo dle CK: Tauplitz

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 801 326
dnes 7.30–18 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Hotel Tauplitzerhof
    Rakousko, Solná komora, Štýrsko, Tauplitz, Tauplitz, Tauplitzalm

Původní cena
12 000 Kč/os

Cena
10 800 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 801 326

Zájezd

dospělá osoba
2
10 800 Kč

Pojištění

příplatek za cestovní pojištění Evropa - za osobu
2
390 Kč
příplatek za cestovní pojištění Evropa - dítě do 17 let
0
195 Kč
příplatek za připojištění Extra Covid Evropa - za osobu
0
290 Kč