Hotel Turium

  Itálie, Kalábrie, Santa Maria del Cedro

Hotel Turium

    Itálie, Kalábrie, Santa Maria del Cedro
Číslo zájezdu: 1 507 481
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis letoviska

Santa Maria del Cedro je přímořskou částí staré vesničky, která je vzdálená cca 5 km od pobřeží. Příjemné, moderní letovisko je součástí oblasti zvané Riviera dei Cedri, pojmenované podle citrusů typických pro tuto oblast. V současnosti nabízí vše, co si může návštěvník ke strávení příjemné dovolené přát, moderní hotely a residence, obchody, restaurace i bary.

Popis objektu

Hotel TURIUM*** leží nedaleko pláže a centra letoviska a je vhodný pro klidnou relaxační dovolenou. Součástí dvoupatrového hotelu je recepce, Wi-Fi ve společných prostorách, bar, restaurace a parkoviště. Maminkám s nejmenšími dětmi je k dispozici místnost na přípravu kojenecké stravy. V rámci klubové karty (povinně za poplatek v období 15.07. - 31.08. 25 €/os./týden, 10 € děti 4-16 let) je bazén se solární terasou a s lehátky a plážový servis od 3. řady (01.06. - 30.09.), zábavné animační programy a sportovní kolektivní kurzy pro děti i pro dospělé (13.06. - 12.09.). Hotelové pokoje jsou vkusně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (pouze v 1. a 2. patře), TV a telefon. V nabídce je i možnost ubytování v apartmánech, více info zde.

, Slevy a zvláštní nabídky

zdarma transfer z a na železniční stanici Scalea

Pláž

od 3. řady (01.06. - 30.09.), soukromá k objektu

Vzdálenost od

pláže 150 m

Bazén

bazén pro dospělé s dětskou částí

Vybavení objektu

recepce, Wi-Fi v objektu, ve společných prostorách, restaurace, bar, ubytovací kancelář

Venkovní dispozice

prostorný pozemek, uprostřed zeleně

Strava

snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběr z menu, včetně 1/2 l vody a 1/4 l vína

Děti

animace, možnost ohřevu dětských jídel

Sport

skupinové aktivity

Transfery

transfer z letiště, Lamezia Terme za poplatek 30 €/os/1 casta. Min. obsazenost 3 osoby, transfer ze železniční stanice, Scalea, Diamante, zdarma

Ubytování

pokoj, bez balkonu - (počet osob za plnou cenu 2, počet přistýlek 2, počet pokojů 1)
pokoj s manželskou postelí, případně dvěma přistýlkami nebo patrovou postelí, hlavní budova, klimatizace, pouze v 1. a 2. patře, TV, telefon, sprcha, parkovací místo, parkoviště, nástupní dny sobota, na vyžádání kdykoli, min. pobyt standardně 7, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 8:00 do 10:00

Další informace k ubytování od CK

Vnější bazén: nevyhrivany
Klimatizace: zdarma
Televize: ano
Internet: ano

Základní cena zahrnuje

  • Cena bez balkonu zahrnuje: 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2) infant bez postýlky věk od 0 do 2,99 let se stravou klubová karta je v ceně pobytu plážový servis v ceně, od 3. řady (01.06. - 30.09.) - v rámci klubové karty zdarma do 28.06. a od 13.09., 1 x

Základní cena nezahrnuje

  • Cena bez balkonu nezahrnuje: pobytová taxa není v ceně zvířata, nepovolena

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Azzurro, IČ: 60697903. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Kalábrie
  • Místo dle CK: Santa Maria del Cedro

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Turium ***
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 200 m
Všechny zájezdy do  Hotel Turium

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 507 481
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Kalábrie

0/ 5 2 recenzí

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Turium
    Itálie, Kalábrie, Santa Maria del Cedro

Původní cena
6 160 Kč/os

Cena
5 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 507 481

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 790 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč