Termín:
19. 9. – 22. 9. 2019
Počet dní:
4 (čt – ne)
Počet nocí:
3
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Výhody
  • komfortní hotel s krásným výhledem na jezero a hory
  • zdarma výlet na lodi, nápoje k večeři nebo vstup do bazénu
Popis hotelu

Komfortní hotel s krásným výhledem na jezero a hory. Zdarma výlet na lodi, nápoje k večeři nebo vstup do bazénu

Poloha

slunečné místo nad jezerem Garda, centrum s restauracemi, bary a obchody cca 1500 m (za poplatek kyvadlová doprava).

Pláž

štěrková pláž cca 1500 m.

Vybavení

50 pokojů s výhledem na jezero, jídelna, lobby, společenská místnost, TV místnost, výtah, terasa na opalování. Bazén s lehátky a slunečníky, vířivka. Možnost uschovat kola v hotelu Garda Suite (cca 2 km vzdálený).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A): klimatizace (v provozu dle uvážení hoteliéra), trezor (na kauci), minibar, telefon, sat. TV, fén, sprcha, WC a balkon nebo terasa s výhledem na jezero. Župan (pro dospělé) na vyžádání.

Dvoulůžkové pokoje Comfort (A2K): stejné vybavení jako A2A, v horních patrech hotelu.

Jednolůžkové pokoje (A1A): stejné vybavení jako A2A.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Večeře výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem. 1x týdně večery s místními pokrmy a živou hudbou.

Internet

WiFi zdarma.

Další výhody

při pobytu od 7 nocí 1x na osobu výlet na lodí na Malcesine a zpět. Do cca 10. 5. a od cca 5. 10. k večeři nápoje zdarma (0,25 l vína, 0,5 l vody nebo 1 nealko nápoj na osobu). Zdarma vstup do bazénu v hotelu Romantica (cca 200 m). 10 % sleva na obědy v restauracích Bellavista, Sogno del Benaco a Azzurro.

Info (vlastní dopravou)

parkování: zdarma (dle dostupnosti); domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1,50 €/den/os. od 14 let; příjezd/min. délka pobytu: denně/3 noci, 29. 6.–6. 9. středa, sobota/3 noci.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

    ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. V případě leteckého zájezdu také leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA). Uvedené ceny obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann CZ, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Lago di Garda
  • Místo dle CK: Limone
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Villa Dirce ***
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Hotel Villa Dirce

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Hotel Villa Dirce ****

Číslo zájezdu: 1251888
Itálie, Italská jezera, Lombardie, Lago di Garda, Limone sul Garda