Hotel Wave Resort

  Bulharsko, Nesebar, Aheloy

Hotel Wave Resort

    Bulharsko, Nesebar, Aheloy
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

- Centrum Pomorie cca 5 km - Centrum Slunečného pobřeží cca 10 km - Letiště Burgas cca 15 km

Pláž

- Písčitá pláž přímo u hotelového areálu - Strmější vstup do moře - Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma

Popis

- Recepce, směnárna - 4 restaurace, 4 bary - Minimarket - Fitness, wellness, kadeřnictví - Vnitřní bazén - Několik venkovních bazénů, bazén pro děti - Malý aquapark - Lehátka a slunečníky zdarma

Internet

- Wi-Fi v lobby hotelu zdarma

Sport a zábava

- Zdarma: denní a večerní animační programy, miniklub, dětské hřiště, plážový volejbal, minifotbal, stolní tenis, golf, sauna, fitness - Za poplatek: šipky, wellness, masáže, vodní sporty na pláži

Stravování

- Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpolední snack, neomezené množství vybraných místních alko a nealko nápojů (10.00-24.00), možnost navštívit některou ze 3 ? la carte restaurací (nutná rezervace)

Ubytování

- **Standardní pokoj s bočním výhledem na moře** - Klimatizace - Koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů - Telefon, SAT-TV - Minibar - Bezpečnostní schránka zdarma - Set pro přípravu kávy a čaje - Balkon - Dětská postýlka na vyžádání zdarma - **Standardní pokoj s výhledem na moře** - **Pokoj Premium s bočním výhledem na moře** - Stejně vybavený jako standardní pokoj - Prostornější - **Pokoj Premium s výhledem na moře** - **Rodinný pokoj s výhledem na moře** - Prostornější - Oddělená ložnice

Poznámky
- ** DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19):** stravování - výběr z bufetu, který bude servírovaný kuchařem; restaurace - max. 4 osoby nebo 1 rodina u stolu. - **UPOZORNĚNÍ:** Zákazník bere na vědomí a souhlasí, že v rámci zájezdu budou z titulu ochrany zdraví a bezpečnosti zákazníků uplatňovány zvýšené nároky na hygienu a další opatření související se současnou situací, s jejichž demonstrativním výčtem byl zákazník pořadatelem předem seznámen. Zákazník se zavazuje přijmout a dodržovat opatření určená k ochraně zdraví s tím, že důsledky takových opatření ani opatření samotná nejsou důvodem pro konstatování nižší jakosti náhradního zájezdu. Zákazník bere taktéž na vědomí, že s ohledem na veřejnoprávní opatření nebudou v provozu animační programy Blue Club a Croco Club. Více informací [ZDE](https://www.mzv.cz/sofia/cz/konzularni_informace/turisticke_informace_vstup_a_pobyt/uprava_podminek_vstupu_do_cr_od_23_4.html).

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • základní cestovní pojištění BASIC (není-li uvedeno jinak)
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Blue Style, IČ: 25609688. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Burgas
  • Místo dle CK: Pomorie

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

The Wave Resort ****

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  The Wave Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 522 425
dnes 7.30–18 h

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-hotel-wave-resort-nesebar-bulharsko-z1522425/1200906902/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Hotel Wave Resort
    Bulharsko, Nesebar, Aheloy

Cena od
27 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 522 425

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
27 790 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč