Houda Golf Beach & Aquapark

  Tunisko, Monastir, Skanes Monastir

3/5

Houda Golf Beach & Aquapark

    Tunisko, Monastir, Skanes Monastir
Číslo zájezdu: 2 318 339
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Houda Golf Beach & Aquapark

Hotel Houda Golf & Aquapark najdete v turistické oblasti mezi městy Sousse a Monastir, přímo na středomořské pláži s jemným pískem. Milovníci golfu si tohoto sportu mohou užít na přilehlém 18jamkovém golfovém hřišti Palm Links. Ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou, tento hotel představuje ideální místo pro vaši dovolenou. Skvělý animační tým vás bude provázet po celou dobu pobytu velmi pestrým programem, který zabaví všechny věkové kategorie.

Centrum Monastiru se nachází asi 15 km od hotelu a letiště v Monastiru asi 9 km.

PLÁŽ

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem se nachází přímo u hotelu a disponuje lehátky a slunečníky zdarma.

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoje s výhledem do zahrady jsou vybaveny centrální klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem, koupelnou se sprchou/vanou, WC, fénem, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Rodinné pokoje – prostornější standardní pokoje pro čtyři osoby.

STRAVOVÁNÍ

 ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne. Neomezené množství rozlévaných místních nealkoholických a alkoholických nápojů k dispozici od 10.00 – 23.00.

VYBAVENÍ

Recepce s Wi-Fi připojením (za poplatek), 3 restaurace, 3 bary, kavárna, diskotéka, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, menší aquapark, dětský bazén, krytý bazén, miniklub, dětské hřiště, obchody, společenská místnost, kadeřnictví, Spa centrum.

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé, plážový volejbal, basketbal, fitness centrum, fotbal, minigolf, stolní tenis, tenisový kurt (bez osvětlení). Za poplatek masáže, sauna a procedury ve Spa centru, kulečník, elektronické hry, golf.

Destinace

Stále větší popularitě se těší středně velké letovisko Monastir. Nachází se ve středním Tunisku a disponuje vlastním mezinárodním letištěm. Hotely jsou rozesety po krásných plážích kolem starého města a v této oblasti je kvalitně rozvinutá doprava, včetně vlakového spojení. Větší a rušnější letovisko Sousse je vzdáleno jen 21 kilometrů a je vhodné k výletu. Hlavní památkou starého města je klášter Ribat.

Největší památkou starého města je Ribat, opevněný klášter již z konce 8. století vystavený na obranu proti Křižákům. Hned vedle stojí Velká mešita, která dostává svému jménu jenom významem, neboť vedle Ribatu je malinká. Monastir je rodištěm prvního tuniského prezidenta Habíba Burgiby. Přímo v Monastiru stojí jeho mauzoleum. Zemřel v roce 2000 ve věku 96 let.

Tipy na výlety

Zmiňovali jsme železniční dopravu Métro du Sahel, kterou lze cestovat z Mahdie přes Monastir do Sousse. Všechna tato města tedy můžete obdivovat v dosahu několika desítek minut. Dobrá je i autobusová doprava a přeprava taxíky. Výhodou je nízká cena všech forem dopravy. Monastir stejně jako většina letovisek ve středním Tunisku přímo vybízí k výletům i do vzdálenějšího okolí, hlavně Kairouanu a El Jemu.

Základní cena zahrnuje

  • Houda Golf & Aquapark - leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • Houda Golf & Aquapark - cestovní pojištění a fakultativní výlety.
  • Houda Golf & Aquapark - Při vstupu do Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 3 měsíce po návratu z destinace (při individuální turistice bez cestovní kanceláře alespoň 6 měsíců po návratu z destinace). COVID-19 - aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách MZV

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o., IČ 24697966.
Lokalita dle pořadatele: Tunisko, Monastir
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Novostar Houda Golf Beach & Aquapark Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 318 339
dnes 8–18 h

Hodnocení

11. nejlepší hotel v destinaci Monastir

3/ 5 71 recenzí


Zlata září 2022
Houda hotel. Nejhorší hotel kde jsem byla. 90% Arabská klientela kteří stolují jako prasata.... celá recenze


Helena Majtánová srpen 2022
Hodnocení dovolené v hotelu Houda. počasí krásné,moře výborné (teplé) pláž udržovaná ale stravování velké zklamání dlouhé fronty na jídlo a výběr jídla (,špagety,rýž... celá recenze


Martin srpen 2022
Houda Golf Monastir. Nikomu nedoporucuju jsou to opravdu pouze vyhozene penize... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

Houda Golf Beach & Aquapark
    Tunisko, Monastir, Skanes Monastir

Původní cena
15 490 Kč/os

Cena
11 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 318 339

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
440 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
272 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 290 Kč