HRUBÁ SKÁLA

  Česko, Český ráj, Liberecký kraj, Turnov

3/5

HRUBÁ SKÁLA

    Česko, Český ráj, Liberecký kraj, Turnov
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, trezor, Wi-Fi. (zámecký hotel) Pokoje nemají balkon. Pokoje s 1 - 2 přistýlkami pouze na ověření na prodejním dispečinku. Přistýlka formou rozkládacího křesla nebo může být i pevné lůžko. Pokoje s výhledem na Český ráj a nádvoří na ověření za příplatek 300 Kč/pokoj/noc - platba na místě.

STRAVA

Snídaně nebo polopenze dle typu pobytu. Snídaně formou bufetu, večeře jednotné 3 chodové menu.. Při obsazenosti nad 20 osob jsou večeře formou bufetu.

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

TURISTICKÉ CÍLE A ZAJÍMAVOSTI - Prachovské skály - zřícenina hradu Valdštejn - Zámek Hrubý Rohozec - Hrad Kost - Bozkovské dolomitové jeskyně - Zámek Sychrov - Město Jičín - Drábské světničky - Kozákov - polodrahokamy - Šťastná země - dětský areál v Radvánovicích u Turnova - Rumcajsova ševcovna - Jičín - Muzeum panenek a medvídků - Troskovice

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Amex.

DÍTĚ

Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma povoleno doprovodu 2 plně platících osob.

KOUPÁNÍ

ATC Sedmihorky - 5 km Jinolické rybníky do 10 km Krytý bazén v Turnově 10 km Mimo koupání také možnost zapůjčení koloběžek- 300,-/koloběžka/den

PARKOVÁNÍ

90 Kč/den na parkovišti u zámku 150 Kč/den na nádvoří zámku

POBYT SE ZVÍŘETEM

350 Kč/den

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a snídaní druhý den pobytu. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod. Případné procedury si klienti mohou předem zarezervovat v hotelu Hrubá Skála (kontakt bude na voucheru).

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10% pro seniory nad 65 let - platí pouze pro rekreační pobyt.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

ČTYŘDENNÍ POBYT V RÁJI 4 dny/3 noci, nástup libovolný Pobyt je pro 2 osoby, nelze 1 osoba v pokoji. - 3x ubytování se snídaní formou bufetu - 3x večeře 3 chodové menu - 1x love drink - 1x vířivá privátní koupel pro 2 osoby dle výběru - 1x Priessnitz walking nebo dechová terapie - 1x omlazující rituál v páře - 1x 1 hod. EDEN SPA - 1x prohlídka zámku nebo vstup na vyhlídkovou věž - 10% sleva na lázeňské procedury - Wi-Fi Děti jsou pouze s polopenzí, bez procedur.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

REKREAČNÍ POBYT Ubytování se snídaní formou bufetu. Možnost dokoupení večeří (jednotné 3 chodové menu) za doplatek v CK. Při obsazenosti nad 20 osob jsou večeře formou bufetu. BONUSY ZDARMA - úschova kol - vstup na vyhlídkovou věž - Wi-Fi

CELKOVÁ KAPACITA

105 lůžek

REKREAČNÍ POPLATEK

21 Kč/den

PROČ K NÁM ?

Dovolená jako v pohádce - dovolená na zámku - historie na Vás dýchá na každém kroku.

VYBAVENÍ

Zámecký restaurant s loveckým salonkem, letní terasa na hradbách a zámecká vyhlídková věž s výhledem na Český ráj, internet, broušení polodrahokamů, doplňkový prodej, půjčovna elektrokol, parkoviště. Eden Spa - masáže, celotělová ošetření, zábaly, peelingy, kosmetika, klimatoterapie Priessnitz Walking, dechová terapie, vyšetření pohybového aparátu a následná terapie, dětské lázně. Wellness centrum - sauna, parní lázeň, hamam, vířivá vana( vířivá vana není součástí Wellness)

POLOHA

EA Zámecký Hotel Hrubá Skála je romantický zámek ze 14. století stojící na mohutných pískovcových skaliscích uprostřed lokality Český ráj, 10km od Turnova. Český ráj nabízí ideální podmínky pro turistiku - pískovcové skály, mnoho rozhleden, vyhlídkových míst, hradů a zřícenin, roubené chalupy a muzea. Nechybí velmi dobře značené cyklistické trasy pro všechny věkové kategorie.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem do Turnova, směr Jičín (v Turnově neodbočovat na centrum!!!) až do obce Radvánovice. Odbočka vpravo přes železniční přejezd. Vesnicí pořád rovně do kopce. Na křižovatce doprava a odbočit opět doprava na velké parkoviště před zámkem.Příjezd z druhé strany od Jičína - Hradce Králové do obce Borek. Odbočit druhou odbočkou (ta 1. je na Trosky) - je to značené, doleva přes železniční přejezd a pokračovat stále rovně. Na křižovatce doleva na vedlejší silnici a na další křižovatce doleva a na konci odbočit vpravo na parkoviště před zámkem. Trasa: Praha - Hrubá Skála 95 km Brno - Hrubá Skála 294 km Ostrava - Hrubá Skála 470 km

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem i autobusem do stanice Hrubá Skála - do 2 km, pak cca 45 minut chůze do kopce.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Český ráj
  • Místo dle CK: Hrubá Skála

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 483 067
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

24. nejlepší hotel v destinaci Liberecký kraj

3/ 5 23 recenzí


Jitka + Mirek červenec 2019
Bezva pobyt. Luxusní ubytování na zámku s mimořádně příjemným personálem, wellness službami, dobrou kuchyní a krásným okolím, velmi dobrý poměr... celá recenze


Marie březen 2019
Marie. Ubytovani hotel Hrubá Skála... celá recenze


Jana září 2017
Zámecký hotel Hrubá Skála. Krásný wellness pobyt... celá recenze

Nezávazná objednávka

HRUBÁ SKÁLA
    Česko, Český ráj, Liberecký kraj, Turnov

Cena
4 690 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 483 067

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 690 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč