Hustopeče - AMANDE Wine wellness hotel

  Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Hustopeče

Hustopeče - AMANDE Wine wellness hotel

    Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Hustopeče
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, 90minutový vstup do Saunového světa v hotelovém Wellness, Wi-Fi, parkování.

Balíček 2

Cena balíčku Wellness jako víno (2 noci) zahrnuje navíc: 2x ubytování se snídaní v pokoji Standard, masáž zad a šíje (30 min.), denně neomezený vstup do Saunového světa ve Wine Wellness, župan a pantofle na pokoji, parkování na hotelovém parkovišti dle dostupných kapacit.

Balíček 3

Cena balíčku Jsem Vinař (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování na pokoji Standard se snídaní, 1x 5ti chodovou večeři snubenou s víny v den příjezdu, snoubení mandlí a vín v restauraci Amande kdykoliv během pobytu, vinnou masáž se skleničkou vína (30 min.), vstup do Saunového světa ve Wine Wellness (4 druhy saun, Kneippův chodník, Whirlpool, relaxační zóna - 90 min.), návštěvu vinařství s degustací vín u místního vinaře, parkování na hotelovém parkovišti dle dostupných kapacit.

Balíček 4

Cena balíčku Jsem Gurmán (2 noci) zahrnuje navíc: 2x ubytování v pokoji Standard se snídaní, 1x 5chodovou večeři snoubenou s víny podávanou v den příjezdu, denně vstup do Saunového světa v hotelovém Wine Wellness (90 min.), možnost parkování dle dostupných kapacit.

Balíček 5

Cena balíčku Jsem Romantik (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování v pokoji Superior se snídaní, láhev sektu na pokoji, 5chodovou večeři snoubenou s víny v den příjezdu, partnerskou proceduru Láskyplné laškování se soukromou parní kabinkou, perličkovou koupelí, vyhřívaným peelinový stolem, vodním lůžkem, láhví vína a občerstvením, župan a pantofle na pokoji, denně vstup do Saunového světa ve Wine Wellness (90 min.), prodloužení check-out v neděli do 13:00 hod., parkování na hotelovém parkovišti dle dostupných kapacit, během teplých měsíců možnost zakoupení piknikového koše.

Balíček 7

Cena balíčku Jsme Rodina (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování v pokoji Standard s polopenzí, denně vstup do Saunového světa (90 min.), možnost zapůjčení cyklistických kol a holí Nordic Walking, úschovnu kol, možnost zapůjčení společenských her, možnost parkování na hotelovém parkovišti dle dostupných kapacit.

Balíček 8

Cena balíčku Jsme Rodina (5 nocí) zahrnuje navíc: 5x ubytování v pokoji Standard s polopenzí, denně vstup do Saunového světa (90 min.), možnost zapůjčení cyklistických kol a holí Nordic Walking, úschovnu kol, možnost zapůjčení společenských her, možnost parkování na hotelovém parkovišti dle dostupných kapacit.

Balíček 9

Cena balíčku Jsem nevěsta (1 noc) zahrnuje: ubytování ve 4lůžkovém pokoji s polopenzí, láhev sektu a drobné občerstvení na pokoji, vstup do Saunového světa (90 min.), degustaci vín v místním vinařství, zajištění taxi služby s dopravou po okolí, možnost zakoupení piknikového koše, možnost parkování na hotelovém parkovišti dle dostupných kapacit. BONUS: 20% sleva na další pokoj a na prodloužení pobytu o další noc.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Starosti nechte doma, užijte si vinnou lázeň a vychutnejte si při ní skleničku vína. AMANDE Wine Wellness Hotel (dříve hotel Centro) je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance - Domem pánů z Vizovic. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města. V areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek. V Česku můžete ochutnat skvělé víno ve 384 vinařských obcích. Ale jen jedna z nich se může kromě vinohradů pyšnit také mandloňovým sadem. Mandle a vinice se v Hustopečích každý rok na jeden den spojí v událost, která přiláká tisíce návštěvníků: Slavnosti mandloní a vína. Ve Wine Wellness Hotelu Amande takovou slavností může být každý den.

POLOHA

hotel se nachází uprostřed jižní Moravy - v Hustopečích, 35 km od města Brna a 25 km od města Lednice. Umístěn je přímo na trase vinařských cyklistických stezek.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace Amande, výtah, pivnice Panský Dvůr, sál, Wi-Fi (zdarma), vinný sklípek, Wine Wellness (4 druhy saun, Kneippova vinařská stezka, uvolňující koupele, relaxační masáže, peelingy a zábaly, whirlpool, partnerská zóna), domácí produkty a vinná kosmetika, venkovní posezení, salónek, konferenční služby, pro děti - postýlka, stolička a koutek; úschovna a půjčovna kol, půjčovna Nordic Holí, piknikové koše s dekou, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 3lůžkové pokoje Standard, Superior (nové vybavení) a 2lůžkové mezonetové apartmány, Mandlové apartmá, možnost až 2 přistýlek; vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), klimatizace, TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma), minibar; APT navíc: vana, trezor, kávový set, klimatizace. 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bohaté rautové snídaně s výběrem teplé i studené kuchyně, večeře - servírované menu o 3 chodech). Po dobu vládních omezení je i snídaně servírovaná.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: možnost půjčení kol a holí Nordic Walking přímo v hotelu, v okolí značené vinařské turistické a cyklo trasy, letní aquapark (500 m od hotelu). Doporučené aktivity za příplatek: vinné procedury ve Wine Wellness, piknik v mandloňovém sadu (piknikový koš s delikatesami a dekou), hustopečská mandlárna s degustací Mandlovice, zapůjčení kola, návštěva vinařství Sonberk, zámek Mikulov, kolonáda na Reistně. Cyklostezky v okolí Hustopečí: Krajem André - trasa vede přes vyhlášené vinařské obce Velkopavlovické vinařské podoblasti přes města Hustopeče, Starovičky, Velké Pavlovice, Bořetice a Vrbice. Stezka je 19 km dlouhá a můžete si trasu projít i pěšky. Moravská vinná - po této stezce se můžete dostat do Klobouk u Brna nebo k Pálavských vrchům. Modré hory - stezka vedoucí přes obce Bořetice, Kobylí, Němčičky, Velké Pavlovice a Vrbice v jižním cípu vinařské Moravy.

Základní cena zahrnuje

ubytování se snídaní, vstup do Saunového světa ve Wine Wellness (4 druhy saun, Kneippův chodník, Whirlpool, relaxační zóna - 90 min.), parkování na hotelovém parkovišti v případě volné kapacity, místní poplatek.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Jižní Morava
  • Místo dle CK: Jižní Morava

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 472 140
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Hustopeče - AMANDE Wine wellness hotel
    Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Hustopeče

Cena
4 785 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 472 140

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 785 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč