HYDE HOTEL DUBAI

  Spojené arabské emiráty, Dubaj

HYDE HOTEL DUBAI

    Spojené arabské emiráty, Dubaj
Číslo zájezdu: 2 083 368
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Poloha: Hyde hotel Dubai se nachází v oblasti Business bay, 1,5 km od dubajské fontány, 1,7 km od nákupního centra Dubai Mall, 1,8 km od mrakodrapu Burj Khalifa. Na mezinárodní letiště v Dubaji je to 11 km. Hotel je bezbariérový. Ubytování: V hotelu je 276 pokojů různých kategorií.
Pokoj typu Hyde Out má rozlohu 31m2 s luxusním vybavením. Je zde HD TV, koupelna se značkovými toaletními potřebami, vysoušeč vlasů, postel typu king s luxusními lůžkovinami, minibar, bezpečnostní schránka, budík, regulace teploty vzduchu, klimatizace, žehlička, leštič bot, pracovní stůl, Pokoj je určen pro max. 2 osoby. Hotel nabízí 2 pokoje pro osoby se sníženou pohyblivostí.
Vybavení a služby: recepce k dispozici 24 hodin denně, 2 restaurace, bar, zasedací místnost, venkovní bazén, sauna, fitness centrum, služba praní a žehlení prádla, úschovna zavazadel, pokojová služba, bezplatné parkoviště, Wi-Fi připojení zdarma v celém hotelu. Sport a zábava: venkovní bazén a sluneční terasa, sauna, fitness centrum. Poloha: Hyde hotel Dubai se nachází v oblasti business bay, 1,5 km od dubajských fontán, 1,7 km od nákupního centra Dubai Mall, 1,8 km od mrakodrapu Burj Khalifa. Na mezinárodním letišti v Dubaji je do 11 km. Hotel je bezbariérový.

Základní cena zahrnuje

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-DXB

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČ 49356861.
Lokalita dle pořadatele: Dubaj, Dubai - All Emirates
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hyde Hotel Dubai *****
Typ pláže: písčitá
Všechny zájezdy do  Hyde Hotel Dubai

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 083 368
dnes 12–18 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

HYDE HOTEL DUBAI
    Spojené arabské emiráty, Dubaj

Původní cena
20 046 Kč/os

Cena
17 694 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 083 368

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
17 694,33 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
996 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
744 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 6 dní
0
840 Kč