Termín:
7. 3. – 18. 3. 2020
Počet dní:
12 (so – st)
Počet nocí:
10
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Původní cena:
49 300
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd na poloostrově 'Hicacos', kde se nachází nejznámější kubánské letovisko 'Varadero'. Toto letovisko je vzdálené od Havany asi 140 km. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Nejatraktivnější letovisko Kuby nabízí kromě jedné z nejkrásnějších pláží na světě také řadu turistických lákadel jakými jsou například delfinárium, přístav ze kterého denně odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky nebo 18-ti jamkové golfové hřiště. Prožijte Vaší dovolenou v hotelu Iberostar Playa Alameda 4*sup., ALL INCLUSIVE.

ODPOČIŇTE SI OD VŠEDNÍHO STRESU A DNEŠNÍHO USPĚCHANÉHO SVĚTA NA BÍLÝCH PLÁŽÍCH, KTERÉ JSOU OMÝVÁNY AZUROVĚ ČISTOU VODOU ATLANTSKÉHO OCEÁNU...

Popis lokace

CAYO LARGO:

Tento vápencový ostrůvek je 25 km dlouhý a v nejširším bodě 3 km široký, je součástí souostroví 'Archipélago de los Canarreos', které se nachází 40 minut letadlem od Havany, 80 km jižně od Kuby. Je ideálním pro ty, kteří mají rádi přírodu, mořskou zábavu, potápění a hledají klidné místo daleko od masové turistiky. Nežijí zde žádní lidé, proto zde nenaleznete žádná města, pouze jednu uměle vytvořenou vesničku, jež poskytuje dočasný, krátkodobý, domov všem pracujícím na ostrově. Ostrov se stal oázou pouze pro turisty. Jedinými stálými obyvateli ostrova tak jsou pouze ptáci a leguáni. Téměř celá jižní část ostrova je pokryta panenskými plážemi, které jsou považovány za jedny z nejkrásnějších na světě, s jemným bílým pískem a křišťálově čistou, tyrkysovou vodou. Některé části pláží jsou využívány nudisty (jediné místo na Kubě, kde je nudismus povolen). Severní část ostrůvku pokrývají mangrovníky a solná pánev. Na ostrově se nachází moderní letiště, vzdálené pouze několik minut jízdy od všech hotelů. Pro volný čas doporučujeme návštěvu uměle vytvořené vesničky „Isla del Sol“, výlet na želví farmu nebo projet celý ostrov pronajatým autem, skutrem nebo na čtyřkolce. Na katamaránu se můžete vydat na výlet na přilehlé ostrůvky „Cayo Rico, Cayo Rosario nebo Cayo Iguana“ nebo za rybařením či potápěním. V mělkých vodách se rozkládají korálové zahrady obývané pestrobarevnými rybami a 30 km dlouhý útes z trnatců („černý korál“). Náčiní na potápění či rybaření si můžete zapůjčit přímo ve středisku vodních sportů ve vesničce. Neopomeňte navštívit krásné pláže 'Playa Paraíso' nebo „Playa Sirena“, která je chráněná před větrem a moře je zde klidné po celý rok nebo „Playa Tortuga“ kam chodí klást vejce mořské želvy. Ve vesničce naleznete několik příjemných barů a restaurací, marínu, potápěčské centrum, banku, tržiště se suvenýry, obchod s doutníky a rumem, obchod se zbožím denní potřeby, zdravotnické středisko, museum nebo bowling. Zdejší podnebí je velice stabilní, teploty vzduchu se během celého roku pohybují v rozmezí od 25 - 32°C, teplota moře neklesá pod 26°C. Cayo Largo del Sur je přírodní ráj, daleko od stresu civilizačních starostí.

Popis ubytování

IBEROSTAR PLAYA ALAMEDA - ADULTS ONLY 4****:

Tento hotel se nachází v tropické zahradě přímo u krásné písečné pláže „Playa de Varadero“, vzdálený 55 km od mezinárodního letiště ve Varaderu. Má celkem 391 klimatizovaných dvojlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, mini barem, kabelovou televizí, CD přehrávačem, trezorem, žehlící soupravou, telefonem, vysoušečem vlasů a čajovým/kávovým koutkem. Pokoje disponují privátním balkonem či terasou. V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetové restauraci nebo v některé ze čtyř specializovaných a la carte restaurací (Don Alfredo, Bucanero, Ranchón, Romántico) nabízejících italskou, japonskou, kubánskou a mezinárodní kuchyni. Pro občerstvení alkoholickými a nealkoholickými nápoji slouží 7 barů, včetně pěkného baru „Ranchón Bar“ s výhledem na oceán nebo lobby baru „Theatre Bar“, který je hostům k dispozici po celý den. V resortu se dále nachází venkovní bazén s lehátky, wellness centrum, lázně s nabídkou masáží a procedur, salon krásy, kadeřnictví, fitness centrum, směnárna, kongresové centrum s internetem a připojením na WIFI v lobby hotelu, obchůdky se suvenýry, prádelna a zdravotnická služba. V hotelu během dne i večera probíhají animační programy, kurzy salsy, potápění či španělštiny. Nechybí ani zázemí pro sportovní vyžití, jako je basketbal, fotbal, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, golf, bowling a vodní sporty – jízda na kajaku či katamaránu, windsurfing, potápění, šnorchlování nebo rybaření. Lehátka a slunečníky jsou poskytovány hotelovým hostům zdarma. Pro výlety po okolí si můžete zapůjčit automobil nebo kolo. Ideální hotel pro náročnější klientelu, která si chce užít překrásného moře a služeb na vysoké úrovni. Hotel je k dispozici výhradně osobám starším 18ti let.

Strava

Program ALL INCLUSIVE nabízí svým hostům široký výběr místní i mezinárodní kuchyně a také pestrou nabídku nápojů (káva, džus,  pivo, vína, koktejly, likéry). Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v bufetové restauraci a 1x během pobytu lze také navštívit a la-carte restauraci. Po celý den lze využít lehkého občerstvení u některého z hotelových barů k neomezené konzumaci rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

Program

1. DEN
Přílet do Havany v odpoledních / večerních hodinách.
Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu na Varaderu. Ubytování.

2.,3.,4., - 14. DEN (délka pobytu dle Vašeho výběru)
Volné dny v programu ALL INCLUSIVE s možností využití fakultativních výletů.

POSLEDNÍ DEN
Volný dopolední program
V dopoledních/odpoledních/večerních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně
Asistence průvodce / delegáta na letišti v Havaně ve všech skupinových termínech

ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA S MOŽNOSTÍ NÁKUPU FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu v ekonomické třídě dle letového řádu (vč. přepravy 1 zavazadla o hmotnosti 23 kg a příručního zavazadla o hmotnosti 8 kg na každou osobu)
 • Kolektivní transfer z letiště v Havaně do hotelu na Varaderu
 • Ubytování na Varaderu ve vybraném hotelu v režimu ALL INCLUSIVE
 • Kolektivní transfer z hotelu na Varaderu na letiště v Havaně
 • Služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu s možností dokoupení fakultativních výletů (24 hod. na telefonu, sídlí v Havaně)
 • Pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • Vstupní vízum - cena 890 Kč
 • Cestovní pojištění - léčebné výlohy + storno (51 Kč-139 Kč/os/den - dle typu zvoleného pojištění)
 • Fakultativní výlety
 • Příplatek za pokoj s výhledem na moře nebo za pokoj vyšší kategorie

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Kentlucky, IČ: 26475693, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Varadero
 • Místo dle CK: Varadero

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Iberostar Playa Alameda *****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Hotel Iberostar Playa Alameda

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

4 uživatelů

Pořadí

17. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Matanzas

Poslední komentář

4.1.2020 | Jana
Datum pobytu: březen 2019
jedna z nejhezčích dovolených a to tak,že letos - v prosinci 2020 se vracíme do stejného hotelu,již máme zájezd zálohovaný.Těšíme se.

Nejnovější recenze

5
4.1.2020 | Jana
Datum pobytu březen 2019
5/5 - Úžasné
jedna z nejhezčích dovolených a to tak,že letos - v prosinci 2020 se vracíme do stejného hotelu,již máme zájezd zálohovaný.Těšíme se.
5
20.7.2018 | Alena
Datum pobytu červenec 2018
5/5 - Úžasné
První dovolená, u které jsem brečela u odjezdu. Nemáme co vytknout, jedině doporučuji a chtěla bych takových dovolených zážít víc. Využili jsme čas naplno, každý den skvělé zážitky, všichni usměvaví, fungující, pracovití, zábavní, dokonalí!
5
27.7.2017 | Standa
Datum pobytu květen 2017
5/5 - Úžasné
Velmi příjemný hotel, bungalovy v palmové zahradě s bazény

Kuba

Kuba je stát ležící v Karibiku a zároveň největší ostrov souostroví Velké Antily. Území tvoří kromě hlavního ostrova i tisíce malých ostrovů a ostrůvků. Nejen díky svým přírodním krásám, tropickým lesům, korálovým útesům a atolům je hojně navštěvovanou destinací. Nejvhodnějším obdobím k návštěvě patří zimní měsíce, od května do října je zde období dešťů. Na Kubě panuje tropické počasí s příjemnými průměrnými teplotami okolo 25 ⁰C. Místní prostředí je velmi svérázné. Tropický ráj s pohnutou historií, který se ale postupně otevírá světu. Je to země latinských rytmů, barev, kontrastů, nejlepších doutníků a kvalitního rumu. Hlavním městem je pulzující a historická Havana, největší přímořský ráj je poloostrov Varadero a potápěči je nejvíce vyhledávaný ostrov Cayo Coco.


IBEROSTAR PLAYA ALAMEDA - ADULTS ONLY ****

Číslo zájezdu: 1382783
Kuba, Matanzas, Varadero

Všechny termíny a možnosti (702)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
Pá 11.9 – Po 21.9.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
36 100 Kč
FM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Čt 29.10 – Út 10.11.2020
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
40 900 Kč
FM | Po slevě 14%
Letecky
Praha
Čt 10.9 – Pá 25.9.2020
2 lůžkový pokoj
16 dní
all inclusive
46 900 Kč
FM | Po slevě 15%
Letecky
Praha
St 2.9 – Ne 13.9.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
39 800 Kč
FM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Čt 8.4 – Út 20.4.2021
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
42 200 Kč
Letecky
Praha
Čt 15.4 – Út 27.4.2021
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
42 200 Kč
Letecky
Praha
Po 25.5 – Čt 4.6.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
37 700 Kč
FM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
Po 24.8 – Pá 4.9.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
40 100 Kč
FM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Po 31.8 – Pá 11.9.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
40 100 Kč
FM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Po 12.4 – Pá 23.4.2021
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
40 300 Kč
Letecky
Praha
Po 19.4 – Pá 30.4.2021
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
40 300 Kč
Letecky
Praha
Pá 11.9 – So 19.9.2020
2 lůžkový pokoj
9 dní
all inclusive
32 600 Kč
FM | Po slevě 11%
Letecky
Praha
Čt 11.6 – Pá 19.6.2020
2 lůžkový pokoj
9 dní
all inclusive
32 600 Kč
FM | Po slevě 11%
Letecky
Praha
Po 14.9 – Pá 25.9.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
40 500 Kč
FM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
St 30.9 – Ne 11.10.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
40 500 Kč
FM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
So 19.9 – St 30.9.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
40 500 Kč
FM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Čt 17.9 – Po 28.9.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
40 500 Kč
FM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Čt 24.9 – Po 5.10.2020
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
40 500 Kč
FM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Út 9.6 – Pá 19.6.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
38 500 Kč
FM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
St 23.9 – So 3.10.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
38 500 Kč
FM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
Út 19.5 – Pá 29.5.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
38 500 Kč
FM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
Ne 17.5 – St 27.5.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
38 500 Kč
Letecky
Praha
St 9.9 – So 19.9.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
38 500 Kč
FM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
St 17.6 – So 27.6.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
38 500 Kč
FM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
Čt 17.9 – Ne 27.9.2020
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
38 500 Kč
FM | Po slevě 12%