Termín:
4. 3. – 8. 3. 2020
Počet dní:
5 (st – ne)
Počet nocí:
4
Doprava:
letecky Praha
Strava:
bez stravy
Původní cena:
8 990
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha: Hotel Ibis Centro je velmi příjemně umístěn v centru nedaleko vlakového nádraží a stanice metra Repubblica. , kam se dostanete příjemnou procházkou. Hotel má ideální poloho jako výchozí bod pro objevování katerdrály, operního domu La Scala a módní čtvrtě.  Letiště Milano Linate je vzdálené  6 km.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, konferenční prostory, možnost připojení k internetu. Bar je otevřený  24 hodin denně, restasurace Lineauno Bistro podává obědy a večeře za příplatek.

Ubytování: V hotelu je celkem 437 pokojů, standardní pokoje mají koupelnu, SAT TV, telefon a minibar.

Stravování:  je zajištěno formou snídaně.

.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Zpáteční letenku včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku, uvedené ubytování a stravování, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

Transfery letiště - hotel - letiště, cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, místní pobytovou taxu, zavazadlo k odbavení.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Palma Travel Touroperator, IČ: 24830968, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Lombardie
  • Místo dle CK: Milano

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel ibis Milano Centro ***
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Hotel ibis Milano Centro

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.