IMPRESSIVE RESORTS & SPAS

  Dominikánská republika, Punta Cana

5/5

IMPRESSIVE RESORTS & SPAS

    Dominikánská republika, Punta Cana
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

POLOHA: Impressive Resorts & Spas je uznávaný hotelový řetězec se sídlem v Bávaro, Punta Cana..V lednu 2019 tu přivítali první hosty v Impressive Resorts & Spas, který má 654 pokojů a Impressive Premium Resorts & Spas, který nabízí 255 Junior Suite. Oba hotely se nacházejí pouhých 20 minut od letiště a mají výhled na nedávno upravenou pláž, která byla oceněna Modrou vlajkou od Nadace pro environmentální výchovu (FEE) za splnění jejích přísných ekologických a udržitelných standardů. UBYTOVÁNÍ: všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV s plochou obrazovkou s mezinárodními kanály, kávovar, bezpečnostní schránku a balkony s krásnými výhledy. Pokoj typu Tropical View Room nabízí krásné výhledy do svěží vegetace, na palmy a endemické rostliny karibského ráje. Tento moderní rozlehlý pokoj je skvělá volba pro páry či rodiny, je zde postel typu King size bed nebo dvěma samostatnými lůžky s možností propojení pokojů. Je zde TV, minibar, kávovar, vybavená koupelna, žehlička a žehlící prkno, vysoušeč vlasů, klimatizace. Pokoje typu Ocean View room nabízí balkon s výhledem zahradu a oceán.

VYBAVENÍ A SLUŽBY: recepce, tři venkovní bazény, bufetová restaurace, pět restaurací A la carte, bary, salonky, lázeňské centrum, konferenční místnosti, služba praní a žehlení prádla, služba hlídání dětí, nabídka výletů. SPORT A ZÁBAVA: 3 venkovní bazény, nově upravená pláž, lázeňské centrum, dobře vybavená posilovna, divadlo, kde se konají představení a živá vystoupení, filmové večery, dětský a mládežnický klub, ohromující 90 ti metrové molo nad mořem. All Inclusive zahrnuje: neomezené jídlo a nápoje v restauracích, nemotorizované vodní sporty, živá vystoupení v divadle, aktivity, ohňové show.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Time Travel, IČ: 49356861. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Punta Cana
  • Místo dle CK: Punta Cana

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 833 365
dnes 12–18 h

Hodnocení

19. nejlepší hotel v destinaci Punta Cana

5/ 5 1 recenzí


Jitka P. listopad 2019
Prohlídka hotelu Impressive Resort and Spa ****. Hotel jsem navštívila a prohlédla v rámci infocesty po Dominikánské republice. Patřil mezi ty příjemně působící.... celá recenze

Dominikánská republika

Dominikánská republika je stát nalézající se na souostroví Velké Antily v Karibském moři. Ostrov objevil v roce 1492 Kryštof Kolumbus a byl tímto ostrovem, stejně jako současní návštěvníci, okouzlen. Přírodní krásy tohoto státu jsou velmi různorodé. Naleznete zde třítisícová horská pásma, národní parky, jezera, jeskyně a především nekonečné písčité pláže u křišťálového moře. Dominikánská republika vám umožní nahlédnout i do své zajímavé historie prostřednictvím velkého množství památek v koloniálním stylu.

Nádherný tropický ostrovní stát Karibiku si vás získá výjimečným exotickým prostředím. Tady se během vaší dovolené zastaví čas. V dominikánské republice na vás čeká velmi přívětivé prostředí, lidé jsou velmi milí a ostrov je celkově romantickým rájem pro zamilované páry. Nezapomenutelná je kombinace krásného pobřeží s exotickým slunečným počasím. Nejvyhledávanější lokality jsou Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. dubna 2018 si turisté musí pro vstup do země po příletu obstarat turistickou kartu. Od 25. dubna 2018 bude poplatek za turistickou kartu již zahrnut v ceně letenky.

Nezávazná objednávka

IMPRESSIVE RESORTS & SPAS
    Dominikánská republika, Punta Cana

Cena
49 679 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 833 365

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
49 679 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
560 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
310 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
900 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč