Javorník - PENZION NA PODLESÍ

  Česko, Šumava

Javorník - PENZION NA PODLESÍ

    Česko, Šumava
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování přímo u penzionu.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Penzion leží v nádherné lokalitě, v zimě je tato lokalita ideální ke sjezdovému či běžeckému lyžování nebo k procházkám šumavskými lesy. Přímo naproti penzionu se nachází sjezdovka pro začátečníky a rodiny s dětmi. Známé lyžařské středisko Zadov se nachází 10 km od penzionu. Obec Javorník s rozhlednou K. Klostermanna je ideálním výchozím bodem pro milovníky pěší turistiky. V dané oblasti se nachází řada cykloturistických tras. Šumavské lesy jsou mimořádně bohaté na houby. V nedaleké obci Rohanov se nachází přírodní koupaliště.

POLOHA

Penzion Na Podlesí se nachází v klidném prostředí na okraji národního parku Šumava, pouhých 50 metrů od nejbližší sjezdovky v malé obci Javorník na úpatí stejnojmenné hory, kde se nachází rozhledna Karla Klostermanna. Penzion je vzdálený 20 minut chůze od rozhledny. Do lyžařského areálu Zadov dojedete za 15 minut a Kašperské hory jsou 10 km daleko.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, bar, zahrada, venkovní krb, obchod se suvenýry, úschovna zavazadel, Wi-Fi (zdarma), restaurace s terasou, wellness (vířivka a finská sauna, ochlazovací bazének a odpočívárna, šatny), tělocvična se stolem na stolní tenis, lyžárna s vyhříváním lyžařských bot, úschovna jízdních kol, pro děti: herna a venkovní hřiště, parkoviště přímo u penzionu.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkový mezonetový pokoj s rozkládací pohovkou s možností dvou přistýlek, 2lůžkový pokoj s balkónem nebo venkovním posezením, 2lůžkový pokoj se vstupem na nádvoří, 4lůžkový pokoj s možností přistýlky, 4lůžkový rodinný pokoj Family (dvě místnosti), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bohatý bufet), za příplatek večeře (bufet nebo 3chodová servírovaná večeře, na den příjezdu nutno rezervovat předem).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v penzionu: badmintonové vybavení, dětská herna, šipky, stolní tenis, dětské hřiště, herna, wellness (vířivka a finská sauna, ochlazovací bazének a odpočívárna). Přímo naproti Pensionu Na Podlesí se nachází lyžařské vleky pro dospělé a malé děti. Lyžařský svah je vhodný pro začátečníky. 2x lyžařské vleky 50 m od penzionu - vhodné pro začátečníky a malé děti, délka svahu 500 m (vleky jsou otevřeny i večer - od 18-21 hod), nabídka večerního lyžování, nabídka lyžařských instruktorů na sjezdovky i snowboard. Lyžařské areály Zadov a Kašperské Hory (20 a 15 minut autem od penzionu). Upravované běžecké stopy - okruh kolem vrchu Ždánov na Krankoty a Javorník. Lyžařská škola - Ski areál Javorník nebo Zadov, Kvilda. Cyklistika a pěší turistika. místa v okolí: Zadov, Kvilda a celá oblast centrální Šumavy, Hrad Kašperk (Anděl Páně), Sušice (bazén), Horažďovice (bazén), Vimperk (venkovní koupaliště, pivovar), Rohanov (přírodní koupaliště). Další doporučené výlety v okolí: Modrava,prameny Vltavy, Bučina. V nejbližším okolí stojí Klostermannova rozhledna, Královský kámen s vytesanou kapličkou do skály, měsíční kámen-kámen který vyzařuje energii a hlavně nádherná příroda Šumavy.

Základní cena zahrnuje

ubytování se snídaní, parkování přímo u penzionu.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, rekreační poplatek, komplexní cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Šumava
  • Místo dle CK: Šumava

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 644 698
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Javorník - PENZION NA PODLESÍ
    Česko, Šumava

Cena
5 845 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 644 698

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 845 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
0 Kč
příplatek za psa (malá rasa, vychovaní) - celá ubytovací jednotka
0
1 190 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč