Jaz Aquamarine Resort

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

2/5

Jaz Aquamarine Resort

    Egypt, Hurghada, Hurghada - jih
Číslo zájezdu: 1 829 608
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Luxusní velkoryse řešený hotelový komplex Jaz Aquamarine Resort se rozkládá v úžasném areálu přímo u vlastní soukromé pláže. Pro kvalitu a rozsah nabízených služeb můžeme doporučit i náročné klientele. Mezinárodní letiště Hurghada je vzdáleno 17km, centrum Hurghady je vzdáleno přibližně 22km.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, vybavených individuálně řízenou klimatizací telefon, televizorem se satelitním příjmem, vysoušečem vlasů, trezorem a minibarem (naplnění za poplatek). K každému pokoji náleží balkon nebo terasa. Možnost jedné nebo dvou přistýlek.

Strava

All inclusive- snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Pozdní snídaně a také lehké svačiny během dne. Rozlévané nealkoholické a alkholické nápoje v časech od 10:00 do 24:00. 

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, několik restaurací a la carte, gril restaurace s panoramatickým výhledem, lobby bar, bar na pláži, bar u bazénu, orientální kavárna, diskotéka, obchodní arkáda, venkovní amfiteátr. V areálu se nachází 17 bazénů, z toho některé vyhřívané v zimním období, aquapark (celkem 22 skluzavek pro děti i dospělé) dětský bazén se skluzavkami. 

Aktivity

Vodní sporty na pláži, masáže a služby salonu krásy za poplatek. Šipky, denní a večerní animační programy pro děti a dospělé, plážový volejbal, fotbal, vodní aerobik, posilovna, tenisové kurty, stolní tenis a multifunkční hřiště zdarma. 

POUZE PRO LETY S AIR CAIRO

ZDARMA změna termínu všem osobám, které jsou uvedeny na jedné smlouvě o zájezdu do Egypta pokud je některý z klientů pozitivní na Covid-19 před odletem do Egypta, nebo má nařízenou karanténu lékařem či hygienou. Je nutno doložit písemným potvrzením. Nutno zrušit, či změnit alespoň 24 hodin před odletem, pokud tak nebude učiněno, mohou být aplikovány storno poplatky vč. poplatků za změnu letenek.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 23 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta. Vízum povinné pro všechny občany ČR platné na 30 dní (do konce dubna 2021 je zrušena vízová povinnost pro občany ČR a SR s přímým letem a voucherem na ubytování)
  • Při vstupu Egypta se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 6 měsíců po návratu z destinace. COVID 19 aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách MZV

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Makadi

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Jaz Aquamarine Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Jaz Aquamarine Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 829 608
dnes 12–18 h

Hodnocení

2/ 5 2 recenzí


Jiřina Černá říjen 2018
Jednou a stačilo. Docela drahé za tento hotel.... celá recenze


Nezpokojený zákazník září 2018
Ne.. Egypt už nikdy více... celá recenze

Lokalita

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

Jaz Aquamarine Resort
    Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

Původní cena
25 990 Kč/os

Cena
16 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 829 608

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
16 790 Kč
príplatok za 1. test PCR - osoba
0
1 000 Kč
príplatok za 2. test PCR - osoba
0
1 000 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
790 Kč