Termín:
11. 9. – 18. 9. 2019
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Brno 12:05
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha a popis

3* hotel Kamenec se nachází v nové části letoviska Nessebar, které se rozkládá na stejnojmenném poloostrově na pobřeží Černého moře. Nessebar je starodávné městečko s množstvím historických památek, které je zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. V destinaci se nachází množství restaurací nabízející tradiční bulharské pokrmy, kavárny a obchůdky s různorodým zbožím. Při procházce městem bezpochyby narazíte na množství pouličních umělců, jejichž talent můžete obdivovat.

Od centra města je Kamenec vzdálen cca 15 minut. Slavné letovisko Slunečné pobřeží, kam se lze bez problémů dopravit hromadnou dopravou, se nachází cca 6 km od hotelu. Mezinárodní letiště Burgas leží ve vzdálenosti cca 30 km od hotelu.

Vybavení hotelu

Hotel Kamenec je starším hotelem, který v posledních letech prošel rekonstrukcí (hlavní budova v roce 2015 a vedlejší budova v roce 2011). Tato rekonstrukce umožnila zmodernizování hotelových interiérů, a díky tomu se zlepšila kvalita poskytovaných služeb a celkový komfort poskytovaný hostům. Hotel se skládá ze dvou budov - z hlavní 14 patrové budovy se 2 výtahy a vedlejší 3 patrové budovy bez výtahu - v nichž se nachází celkem 162 pohodlně zařízených pokojů.

V hotelu je k dispozici recepce (možnost pronájmu bezpečnostního trezoru), hlavní restaurace, fitness centrum, masážní centrum, konferenční místnost, kulečník. Je možné využít hotelovou prádelnu, služby lékaře, či si pronajmout automobil. V areálu se nachází 2 venkovní bazény a dětský bazén.

Wi-fi připojení v celém hotelu k dispozici zdarma.

Vybavení pokoje

V hotelu je možné se ubytovat ve následujícím typu pokoje:

• Pokoje standard (rozloha cca 18 m2) - dvě samostatné postele, rozkládací pohovka; výhled na bazén/do ulice/do zahrady

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením a vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem a malou ledničkou.

Wi-fi připojení na pokojích je k dispozici zdarma.

Stravování

Hotel nabízí stravování formou all inclusive, které zahrnuje snídani, oběd a večeři v hlavní restauraci, dopolední a odpolední svačinu, místní nealkoholické a alkoholické nápoje.

Časový harmonogram jídelního programu je následující:
• 08:00-10:00 - snídaně formou bufetu s bohatým výběrem pečiva, salámů, sýrů a dalších mléčných výrobků, těstovin, sezonní ovoce a zeleniny, a teplých nápojů
• 10:30-11:30 - dopolední svačina ve formě lehkého občerstvení a sladkého pečiva
• 12:30-14:00 - oběd s nabídkou tradičních bulharských specialit, polévek, hlavních jídel, salátů, sezonního ovoce a dezertů
• 15:30-16:30 - odpolední svačina ve formě lehkého občerstvení, toustů a zmrzliny
• 18:30-20:30 - večeře s nabídkou tradičních bulharských specialit, polévek, hlavních jídel, salátů, sezonního ovoce a dezertů

Nápojový program lze čerpat v časovém rozmezí 10:00-22:00 ve snack baru v následujícím složení:
• nealkoholické nápoje - horké nápoje a džusy z automatu, voda a sodovka z automatu
• alkoholické nápoje - rozlévané víno (bílé a červené), čepované pivo, vodka, brandy, gin, whiskey, mastic
Po 22:00 jsou všechny nápoje za extra poplatek.

All inclusive začíná večeří v den příjezdu a končí obědem v den odjezdu.


Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Pláž s jemným zlatavým pískem je vzdálena cca 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.

Pro děti

Pro děti je k dispozici dětský bazén a dětská postýlka (na vyžádání zdarma).

Sport a zábava

Sport: fitness, kulečník, sportovní animační program
Zábava: zábavní animační program

Služby v ceně

V ceně zájezdu je k dispozici venkovní plavecký bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, animační programy.

Kompletní nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně zájezdu, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Za další poplatek je k dispozici fitness centrum, masáže, služby lékaře na zavolání, pronájem bezpečnostního trezoru, telefonní hovory, hotelová prádelna, kulečník, importované nápoje a koktejly, pronájem automobilu.

Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek, získáte po příjezdu na hotel.

Poznámka

Parkování pro hotelové hosty je k dispozici zdarma (omezená kapacita parkovacích míst).
Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

    Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

    Cestovní pojištění včetně storna zájezdu, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Pantour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Burgas
  • Místo dle CK: Nessebar

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

11 uživatelů

Pořadí

16. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Nesebar

Poslední komentář

9.8.2019 | citrin
Datum pobytu: červenec 2019
Všechno šlapalo, jediná výtka animační program. Slibovali animační program,ale ten,kdo se měl o něj postarat - katastrofa. Mladý unuděný kluk bez špetky zájmu, bez fantazie, spící panna. Jak někoho takového může cestovka zaměstnat - HRůZA!!!!

Nejnovější recenze

4
9.8.2019 | citrin
Datum pobytu červenec 2019
4/5 - Skvělé
Všechno šlapalo, jediná výtka animační program. Slibovali animační program,ale ten,kdo se měl o něj postarat - katastrofa. Mladý unuděný kluk bez špetky zájmu, bez fantazie, spící panna. Jak někoho takového může cestovka zaměstnat - HRůZA!!!!
5
1.8.2019 | Chmelařovi
Datum pobytu červenec 2019
5/5 - Úžasné
spokojenost
5
21.7.2019 | Gaboška
Datum pobytu červenec 2019
5/5 - Úžasné
Za naši rodinu spokojenost, dovolená za slušné peníze

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.


Kamenec Hotel ***

Číslo zájezdu: 1308466
Bulharsko, Nesebar