Termín:
1. 3. – 3. 3. 2019
Počet dní:
3 (pá – ne)
Počet nocí:
0
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
3 590  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Ani letos si nesmíte nechat ujít největší a neslavnější karneval v Evropě, která se koná rok co rok v italských Benátkách!

Program

1.den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2. den: V ranních hodinách příjezd do Punta Sabbioni. Přejezd lodí do Benátek a prohlídka města s průvodcem, během níž navštívíte náměstí sv. Marka, most Ponte Rialto, baziliku sv. Marka. V odpoledních hodinách plavba na barevný ostrov Burano, kde se bude rovněž konat karnevalový průvod. Po jeho konci plavba zpět do Punta Sabbioni a následný odjezd do ČR.

3. den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Nástup / Výstup

PRAHA - 5:30 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BENEŠOV - HOTEL BENICA, ULICE KE STADIONU
TÁBOR - ČERPACÍ STANICE OMW, ULICE SOBĚSLAVSKÁ
ČESKÉ BUDĚJOVICE - PARKOVIŠTĚ U HUSOVY TŘÍDY, PROTI VSTUPU NA VÝSTAVIŠTĚ

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

autobusovou dopravu
1 zavazadlo, 1 palubní taška
průvodce na zájezdu (výklad převážne v autobusem, omezen během prohlídek)

Základní cena nezahrnuje

plavbu lodí z Punta Sabbioni do centra Benátek, na ostrov Burano a zpět 30 EUR (povinná položka)
vstupy do objektů
cestovní a úrazové pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Vega Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Benátky
  • Místo dle CK: Benátky

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Karneval v Benátkách a ostrov Burano

Číslo zájezdu: 1147651
Itálie, Benátsko, Benátky

Všechny termíny a možnosti (1)