Kemp STRAŠKO

Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Pag, Novalja

Kemp STRAŠKO

  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Pag, Novalja
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Bohatě zalesněný kemp se nachází cca 3 km od centra města Novalja. Pláže jsou oblázkové ve vzdálenosti do cca 300 m - dle typu MH.

Vybavení

Klimatizované, moderně zařízené MH jsou maximálně pro 5-6 osob. Možnost obsazení MH - 4 dospělé osoby a 2 děti do 12 let. U typu MH Adria a Premium - 4 dospělé osoby a pouze 1 dítě do 12 let. Každý MH má 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení až pro 1-2 osoby, hyg. zařízení, SAT TV a terasu. Mobile home Premium: rozloha 34,4 m2, jsou blíž k moři (50-100 m) Mobile home Adria: rozloha 34,4 m2, leží blíž k bazénovému komplexu a sportovním aktivitám. Mobile home Mediteran: rozloha 34,4 m2, je v blízkosti zábavných a sportovních aktivit.
Mobile home Rosmarin: rozloha 32 m2, je v blízkosti sportovních aktivit. Mobile home Melia: rozloha 32 m2, je v blízkosti bazénovému komplexu a zábavných a sportovních zařízení. V kempu je bazénový komplex, několik restaurací, pizzerie, pekárna, obchody a Wi-Fi internet.

Služby

Ubytování s vlastním vařením.

Sport

Venkovní bazén a dětský bazén. Půjčovna vodních skútrů a lyží, hřiště na míčové hry, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště na petanque, půjčovna kol. Diskotéky na pláži Zrče (cca 5 km).

Speciální nabídka

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 5 % do 31.3.2023

Tipy na výlety

Fishpicnic, katamaránem na ostrov Rab.

Doprava

Vlastní

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 50 Kč/dospělý/den, 35 Kč/dítě do 15 let/den. Cena nezahrnuje přihlašovací poplatek cca 2 Eur/os - platí se jednorázově na místě. Pobytová taxa: cca 1,5 Eur/os./den - platí se na místě pes - 15-18 Eur/den dle sezony Parkování pro 1 auto ZDARMA, další auto - 9 Eur/den
Nástup je možný v sobotu nebo ve středu.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování.
  • 7x ubytování.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Lokalita dle pořadatele: Pag, Novalja

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 318 163
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Kemp STRAŠKO
  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Pag, Novalja

Cena od
5 532 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 318 163

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč