Komplex Laguna - depandance A" Laguna - POLPENZIA"

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Gradac

3/5

Komplex Laguna - depandance A" Laguna - POLPENZIA"

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Gradac
Původní cena
8 869 Kč/os

Cena
7 602
(286 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 541 383
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Krátky popis

Výhodou letoviska Gradac je jeho poloha s najvyšším počtom slnečných dní a najvyššou teplotou vody v oblasti Makarskej riviéry. Overte si to sami napríklad v depandancoch 'A' hotela Laguna.


O ubytovaní

Poloha: v západnej časti Gradacu, blízko hotela Labineca, od centra mesta cca 500 m.
Popis: starší komplex Laguna leží v borovicovom poraste, v blízkosti známej pláže Gornja Vala (cca 50 – 100 m). Komplex Laguna pozostáva z hotela Laguna, depandance „A“ a depandance „B“. Klientom je k dispozícii recepcia, reštaurácia s terasou, café bar, spoločenská miestnosť, Wi-Fi v spoločných priestoroch, trezor v recepcii hotela Laguna, parkovisko za poplatok. Pod komplexom je zmenáreň „Columbus“ s požičovňou bicyklov, mopedov a áut. Plážový servis za poplatok.
Bohatý animačný program pre deti aj dospelých, delegát priamo v stredisku.
Ubytovanie: dvojlôžkové izby, zariadené starším nábytkom s možnosťou jednej prístelky (rozťahovacie kreslo). Izby majú kúpeľňu s vaňou a WC, balkón, Wi-Fi a TV. Možnosť pridať na izbu chladničku (za príplatok) – obmedzený počet.
Stravovanie: polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov v reštaurácii hotela Laguna.
BONUS: 1 nápoj k večeri v cene (2 dcl vína, 2 dcl piva alebo 2 dcl malinovky).
Šport: za poplatok - tenisové kurty s večerným osvetlením (ceny z roku 2019 -  40 HRK/hodina/prenájom kurtu - v čase 8:00 - 12:00 hod. a v čase 16:00 - 20:00 hod., 20 HRK/hodina/prenájom kurtu - v čase 12:00 - 16:00 hod., 50 HRK/hodina/prenájom kurtu - v čase 20:00 - 00:00 hod.  a prenájom rakety 25 HRK, loptička - zdarma), požičovňa vodných skútrov a bicyklov, vodný banán.
Zábava: 2x týždenne živá hudba na terase a početné kaviarne v mestečku Gradac, za poplatok - trampolína pre deti, nafukovací vodný hrad.

Hodnotenia

Tip CK - depandance 'A' Laguna, obľúbená kapacita našich klientov, výborná poloha, dobrá cena.

Doplňujúce informácie

Minichladnička (na vyžiadanie) 5 € / deň (platí sa na recepcii hotela Laguna).
Miesto na parkovanie (platí sa na mieste) 5 € / auto / deň.
Dieťa do 3 r. bez lôžka ZDARMA.
Mimoriadna zľava 5% platí pri zakúpení a uhradení 100% ceny zájazdu do 15.4.2020.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Aquamarin, IČ: 14157047. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Gradac

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Laguna **
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 30 m
Všechny zájezdy do  Hotel Laguna

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 541 383
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

107. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

3/ 5 27 recenzí


Kateřina KOHOUTKOVÁ září 2019
Spokojenost. Byla jsem velmi spokojená naprosto se vším.Vše v pohodě a v pořádku.Čisto,skvělé jídlo,krásné moře.... celá recenze


R+LD srpen 2019
Radka. V tomto ubytovacím zařízení jsme byli již po několikáté. Letos jsme byli prvně velmi zklamáni, jak se službami, tak se stravováním... celá recenze


Miluška srpen 2019
Srpnová dovolená v Laguně. Když si odmyslíte davy lidí na pláži, dělajících trochu moc hluk, velmi krásná dovolená!... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Komplex Laguna - depandance A" Laguna - POLPENZIA"
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Gradac

Původní cena
8 869 Kč/os

Cena
7 602
(286 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 541 383

Zájezd

1. dospelá osoba na pevnom lôžku
1
287,15 EUR
2. dospelá osoba na pevnom lôžku
1
287,15 EUR

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
19 EUR
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
11 EUR
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
31 EUR
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
4 EUR