Termín:
21. 9. – 28. 9. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
2 753  Kč
Cena za osobu od:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis ubytování

2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Účelné a moderní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl a jídelní kout. Sprcha/bidet/WC. Topení. Výhled na hory a do údolí. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Popis

Pěkná, komfortní rezidence Kristall", 4-podlažní, obklopen stromy. 38 byty v rezidenci. Osada Marilleva 900 800 m od centra Mezzana, klidná poloha, 100 m od sjezdovek, na hlavní ulici v lese. Společné: zahrada 1'500 m2. V rekreačním zařízení: recepce, společenská místnost, relaxační místnost, výtah, střešní terasa, lyžárna, ústřední topení. Cesta se schodištěm k domu. Garáž (extra). Obchod, potraviny 200 m, supermarket 600 m, restaurace 100 m, krytý bazén 50 m. Tenis, jízdárna 600 m, kabinková lanovka 100 m, zastávka ski-busu 50 m, lyžařská škola, dětská lyžařská škola 100 m, běžkařské stopy 500 m, kluziště 600 m, dětské hřiště 50 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.

"

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Náklady na energii
  • Topení
  • Domácí zvíře

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
  • Závěrečný úklid - 15.0 EUR za osobu
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko - 12.0 EUR
  • Rekreační poplatek - 1.2 EUR za osobu/den

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Trentino - Alto Adige
  • Místo dle CK: Marilleva 900

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.