Termín:
27. 9. – 7. 10. 2019
Počet dní:
11 (pá – po)
Počet nocí:
9
Doprava:
letecky Vídeň 14:45
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Výhody
 • přímo na pláži
 • plážová párty
 • WiFi zdarma
Popis hotelu

Přímo na pláži. Plážová párty. WiFi zdarma.

Poloha

klidná. uprostřed Raa atolu na ostrově o rozloze cca 550 x 240 m. Transfer hydroplánem z letiště cca 45 min. nebo člunem cca 25 min.

Pláž

přímo na pláži. Lehátka a osušky na pláži zdarma.

Vybavení

107 vilek, vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 a-la-carte restaurace, bar, obchod se suvenýry, vinný sklípek. Bazén, terasa na opalování, bar u bazénu. Lehátka a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

Plážové vilky (A1A/A2A/A3A): cca 92 m2, posezení, set na přípravu kávy a čaje, minibar, klimatizace, trezor, sat. TV, koupelna s vířivou vanou, sprchou, WC, fén, terasa.

Plážové vilky (A1B/A2B/A3B): cca 102 m2, navíc s privátním bazénem, výhled na moře, jinak jako A2A.

Vodní viky (A1C/A2C/A3C): cca 75 m2, na kůlech na moři, s přímým vstupem do moře, venkovní sprcha, jinak jako A2A.

Vodní vilky (A1D/A2D/A3D): cca 85 m2, s privátním bazénem, jinak jako A2C.

Další typy ubytování na vyžádání.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Odpoledne káva, čaj, snacky a tapas. Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v průběhu dne. Minibar je denně doplňován minerální vodou a sladkými nápoji.

Sport/aktivity

zdarma: fitness, biliár, šipky, tenis, stolní tenis. Večerní zábava, 1x týdně plážová párty. Za poplatek: vybrané vodní sporty na pláži (nabídka místních poskytovatelů služeb), potápění.

Internet

WiFi v celém resortu zdarma.

Wellness

za poplatek: parní lázeň, sauna, vířivka, masáže, zkrášlující procedury.

Děti

dětský bazén, dětský animační program. Za poplatek: hlídání dětí.

Info (letecky)

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4,5; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Upozornění (letecky)

na místě se platí Green Tax za kojence: cca 6 USD/os. (pro platící osoby je již zahrnuta v ceně). POZOR! Lety místními hydroplány jsou operovány pouze za denního světla a v závislosti na počtu klientů, kteří mají mít transfer z/na letiště v Male (MLE). Lety jsou k dispozici každý den, ale nelze potvrdit odletové časy (letový řád) dopředu. Vzhledem k těmto okolnostem doporučujeme klientům, aby si rezervovali své mezinárodní lety s časy příletu/odletu do/z MLE pouze v časovém rozmezí od 9.30 do 15.00 h. První hydroplány přiletí s klienty z hotelů na letiště MLE nejdříve okolo 7.30 h. ráno a poslední hydroplán odlétá z MLE do hotelů okolo 16.00 h. Vzhledem k umístění nebo designu tohoto hotelu věnujte zvláštní pozornost balkonu a zajistěte, aby děti nikdy nebyly bez dozoru.

FlexiFly

na produkty označené kódem YCZE / FLEX a logem FlexiFly se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. V případě leteckého zájezdu také leteckou dopravu (lety z ČR/SR s možným přestupem) včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA). Uvedené ceny obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann FLEX, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Maledivy
 • Místo dle CK: Raa Atoll

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Kudafushi Resort & Spa *****
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Kudafushi Resort & Spa

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.