Termín:
29. 9. – 6. 10. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 5:10
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Moderní hotelový komplex se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova v letovisku Agios Georgios. Předností hotelu je jeho umístění přímo u krásné písčité pláže. Areál obklopený zahradou nabízí ideální podmínky pro relaxaci i aktivní strávení dovolené. Hosté mají k dispozici tenisové kurty, sportovní halu, amfiteátr a pestré animační programy.
POLOHA HOTELU: centrum letoviska Agios Georgios cca 200 m, hlavní město Korfu cca 30 km, letiště cca 30 km

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce se směnárnou, možnost Wifi připojení, hlavní restaurace, A la carte, Mediterranean restaurant, bar, pool a beach bar, 2 bazény, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště a klub, masáže, fitness, venkovní amfiteátr, minimarket a obchod se suvenýry.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelna, WC, fén, lednička,TV/SAT, telefon, Wi-fi, bezpečnostní schránka (za poplatek), klimatizace (za poplatek), balkón nebo terasa.

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, (snídaně 7:00 - 10:00, obědy 12:30 - 15:30, večeře 18:30 - 21:30), místní nealkoholické a alkoholické nápoje 10:00 - 23:00, odpolední snack, káva a čaj 16:00 - 18:00 a zmrzlina.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Electra Tours, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Korfu
  • Místo dle CK: Agios Georgios (Jih)

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

LABRANDA Sandy Beach Resort ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do LABRANDA Sandy Beach Resort

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

21 uživatelů

Pořadí

40. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Korfu

Poslední komentář

17.9.2018 | Stáňa a Věra
Datum pobytu: září 2018
Již mám za sebou dost dovolených v různých rezortech. Tady se nám velice líbilo, vřele všem doporučuji, nemáme pocit, že je zde mnoho lidí, protože areál je veliký a velkoryse řešený. Doporučuji výlet do hlavního města, moc krásné starobylé.

Nejnovější recenze

5
13.8.2018 | Marie
Datum pobytu červenec 2018
5/5 - Úžasné
Až, na maličkosti, které jsem popisovala výše byla to hezká dovolená. Pouze musím upozornit další cestující na zájezd do Albánie. Zájezd nedoprovází český průvodce. Při příjezdu autobusem z hotelu do přístavu nastal velký zmatek, nikdo nevěděl kde získá palubní lístek, odkud a v kolik hodin loď odjíždí . Po příjezdu lodě do Albánie si v Albánii každý zvolil autobus s výkladem v němčině, angličtině či francouzštině. My jsme si svolili němčinu. Průvodce opomenul, že jsme lodí přijeli opožděně a program tomu nepřizpůsobil. Chodil strašně rychle a starší lidé mu nestačili. Jeho výklad byl také zbytečně zdlouhavý. Z památky Butrintu, (Národní park) jsme po obědě pro všechny z neznámých důvodů odjeli k řece nazvané Modré oko. Nikdo nepochopil důvod této návštěvy, neboť návštěva řeky nebyla vůbec plánovaná. Na úkor této cesty k řece jsme si nemohli prohlédnout přístavní město Saranda takže jsme Albánii jako takovou vůbec neviděli. Při cestě zpět byl v přístavu zase zmatek, protože nikdo nevěděl do kterého autobusu má nastoupit.
2
5.8.2018 | Martin
Datum pobytu červenec 2018
2/5 - Horší
Nic moc.
1
20.7.2018 | Lukas
Datum pobytu červenec 2018
1/5 - Nic moc
Už nikdy více!

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 


LABRANDA Sandy Beach (ex aquis) ****

Číslo zájezdu: 934539
Řecko, Korfu, Agios Georgios - jih

Všechny termíny a možnosti (1)