Termín:
7. 9. – 14. 9. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Původní cena:
7 380  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Poreč je jedním z nejoblíbenějších turistických center Istrie, nazývá se jejím srdcem. Najdeme zde nepřebernou nabídku sportovních a zábavních možností. Okouzlí nás starobylé centrum s náměstím Trg. Marafor z 1.století a klášter sv. Františka ze 13. století. , které se rozkládá na nevelkém poloostrově. Nejcennější stavbou je Eufraziova bazilika, památka byzantského umění ze 6. století (UNESCO). Velmi zajímavým je také výlet do jeskyní v Postojné, do Limského fjordu nebo na Brijunské ostrovy. Pro děti je velkou atrakcí projížďka turistickým vláčkem podél pobřeží do centra města.

Hotel DELFÍN** se nachází 4 km jižně od Poreče, v rekreační oblasti Zelena Laguna. Je položen asi 50 m od moře, obklopen bujnou zelení s parkovou úpravou. V okolí jsou výborné podmínky pro cykloturistiku. Spojení s centrem Poreče je možné pravidelnými autobusovými linkami nebo turistickým vláčkem.

Ubytování

menší dvoulůžkové pokoje s balkonem, výhledem na moře za příplatek nebo do parku, s možností přistýlky, příslušenstvím. Při obsazení pokoje třemi osobami je nutné počítat s omezenou plochou pokoje. Jednolůžkové pokoje nemají výhled na moře. Na vyžádání je možné i rodinný pokoj, který má 2 dvoulůžkové ložnice.

Stravování

snídaně i večeře bufetovým způsobem.

Vybavení

recepce, 3 restaurace, aperitiv bar, pivnice, restaurace s grilem, terasa, sauna, TV sál, kadeřnický salón, bazén s mořskou vodou s lehátky. WiFi na recepci ZDARMA. Parkoviště za poplatek cca 1 €/den.

Sport a zábava:

v blízkosti je sportovní centrum – několik tenisových kurtů, minigolf, stolní tenis. Dále zde najdeme hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, možnost provozování vodních sportů, vlek na vodní lyžování, půjčovnu jízdních kol a motorových skútrů. Je zde také kavárna s taneční hudbou a velké zábavní středisko International Club.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

8 dní/7 nocí ubytování na osobu, 7x polopenzi,  pojištění  CK dle zákona, pobytovou taxu. 

Základní cena nezahrnuje

Příplatek za: dopravu –  Kč 2 100/osoba - u pobytů od soboty do soboty. Odjezd vždy v pátek k večeru, návrat v neděli v dopoledních hodinách. Příplatek Kč 200/pobyt za pokoj s výhledem na moře. Zakoupení obědů – švédské stoly : dospělá osoba Kč 1.530/týden, dítě 14-17.9 let Kč 1.230/týden, dítě 12-13.9 let Kč 780/týden.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Bena Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Poreč

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Delfin
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: oblázková, kamenitá, molo
Vzdálenost od pláže: 100 m

Všechny zájezdy do Hotel Delfin

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

55 uživatelů

Pořadí

40. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Istrie

Poslední komentář

12.8.2019 | Lucie
Datum pobytu: srpen 2019
Super bazény hlavně pro děti.

Nejnovější recenze

4
12.8.2019 | Lucie
Datum pobytu srpen 2019
4/5 - Skvělé
Super bazény hlavně pro děti.
3
7.8.2019 | Michaela
Datum pobytu červenec 2019
3/5 - Průměr
Odpovídající 2 *.
5
5.8.2019 | Silvie
Datum pobytu červenec 2019
5/5 - Úžasné
Z hotelu, okolí i vyžití máme velmi dobrý pocit. Pokud vám nevadí pokoje bez klimatizace, lednice, wifi a hledáte dovolenou, kde se nebudou děti ani vy nudit, pak Vám můžeme hotel doporučit. My jsme si to velmi užili.

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.


LAST MINUTE - Hotel Delfín , bazén, dítě do 11. 9 let ZDARMA

Číslo zájezdu: 1186944
Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna