Latanya Park

  Turecko, Bodrum, Egejská riviéra, Yaliciftlik

4/5

Latanya Park

    Turecko, Bodrum, Egejská riviéra, Yaliciftlik
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Oblíbený hotel s krásně vzrostlou zelenou zahradou se soukromou písčitou pláží se nachází v klidném místě, daleko od všeho ruchu, ve vesničce Yaliciftlik, asi 16 kilometrů od Bodrumu. Vzdálenost od letiště je 40 kilometrů. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií.

PLÁŽ

písčitá pláž přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, matrace zdarma, osušky na depozit.

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoje s možností jedné přistýlky, v klubové části nebo v hlavní budově, jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, telefonem, SAT / TV, minibarem (za poplatek), koupelnou s vanou / sprchovým koutem, WC, trezorem (za poplatek), balkonem.

STRAVOVÁNÍ

Ultra All Inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Přes den možnost snacku, zmrzliny, palačinek. Možnost občerstvení i přes noc. Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů včetně některých importovaných 24 hodin.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 a la cart restaurace (nutná rezervace), snack bar, 3 bary, obchod, bazén, dětský bazén, miniklub, lékař, obchody, prádelna, WiFi zdarma, kadeřnictví, sauna.

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé, stolní tenis, šipky, kulečník, plážový volejbal, posilovna, dětské hřiště, vodní sporty na pláži za poplatek a plážové sporty.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.
  • Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Egejská riviéra
  • Místo dle CK: Bodrum

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Latanya Park Resort Hotel ****
Typ pláže: písčito - oblázková, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Latanya Park Resort Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 830 121
dnes zavřeno

Hodnocení

13. nejlepší hotel v destinaci Bodrum

4/ 5 3 recenzí


Věra září 2019
Latanya beach hotel Bodrum. Byli jsme poslední týden v září a první týden v říjnu - ultra all inclusive. Naše první návštěva Turecka. ... celá recenze


gamajka září 2015
Krásná dovolená. Prozatím nejhezčí dovolená a hotel, který jsme navštívili. ... celá recenze


Mojan červen 2014
Recenze k dovolene v hotelu Latanya. Byli jsme spokojeni s celkovým prostředím v hotelu jediným problémem bylo že jsme tam byli jediní Češi .... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Latanya Park
    Turecko, Bodrum, Egejská riviéra, Yaliciftlik

Původní cena
19 990 Kč/os

Cena
10 590 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 830 121

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 590 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč