Lázeňský dům Perla

  Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Lednice

Lázeňský dům Perla

    Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Lednice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Lázně Lednice

Umístění

Moderní lázeňský komplex na jihu Moravy, jen pár minut jihovýchodně od Brna, přímo v srdci Lednicko-Valtického areálu, v malebném kraji protkaném vinicemi a cyklostezkami. Nabízí rehabilitační i relaxační služby pod jednou střechou. Lázně využívají přírodní léčivý zdroj, jodobromovou solanku, která se nachází v blízkosti lázeňského domu Perla. Lázeňský dům Perla je v těsné blízkosti zámecké zahrady, má 3 podlaží a 2 mezipodlaží, kde jsou umístěny pokoje, výtah. Mineralizovaná voda se díky svému vysokému obsahu jódu řadí mezi nejkvalitnější zdroje svého druhu v Evropě. 'Mořská voda' léčí především nemoci pohybového aparátu a kardiovaskulárního systému. Výčet léčby je však mnohem širší.

Hotel

K dispozici je lázeňská jídelna s letní terasou, lázeňská kavárna s širokým výběrem vynikající kávy, lázeňských oplatků a jihomoravského vína, sauna, vířivka, solární louka, tělocvična, fitness, kosmetika, internetový koutek a Wi-Fi připojení v lázeňské kavárně, bezbariérový přístup do všech částí lázeňského domu, půjčovna kol v Lednici - na vyžádání přistavení kol k lázeňskému domu.
Balneocentrum - nepřeberné množství léčebných i relaxačních procedur (přísadové koupele, perličkové a hydromasážní vany, peloidní a parafínové obklady, elektroléčba, klasické masáže, havajské masáže, masáž lávovými kameny, čokoládové či vinné kúry), exkluzivní a luxusní procedury pro náročné. V místě a okolí - pravidelné taneční večery, speciální večeře s živou hudbou a degustací, vinné sklepy, rozmanité kulturní akce v průběhu celého roku.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, TV/SAT, lednice, telefon, balkon, wi-fi připojení na internet v každém pokoji. Na vyžádání bezbariérový pokoj a pokoje s klimatizací za příplatek. Na pokoji k dispozici zdarma pantofle a župan.

Stravování

Polopenze - snídaně formou švédských stolů, obědy i večeře servírované s výběrem ze tří menu . Na vyžádání - speciální diety (redukční, vegetariánská, šetřící apod.). Při plné penzi pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Rekreace

Koupání - Vlastní krytý bazén zdarma po celou dobu pobytu.

Nabídka programu

U všech pobytů - volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu.

LEDNICKÝ ANTISTRESOVÝ POBYT 2020
4 noci (pondělí - pátek, nástup do 13 hod), stravování polopenze nebo plná penze, program: zdravotní prohlídka, 1x antistresová koupel, 1x masáž zlatem rozšířená, 1x regenerační antistresový zábal, 1x cvičení v bazénu s fyzioterapeutem, 1x solární louka 20 min, 1x vířivka se slanou vodou 1 hod., 1x indická masáž hlavy, 1x peloidní obklad,volný vstup do bazénu po celou dobu

VUNĚ BYLIN 2020
4 noci (pondělí - pátek, nástup do 13 hod,) stravování polopenze nebo plná penze,  program: zdravotní prohlídka, 1x Kneippova bylinná koupel, 1x horská koupel, 1x masáž z léčivého konopí, 1x aroma masáž částečná, 1x celotělový zábal Vegetal, 1x medový obklad s vůní bylin,volný vstup do bazénu po celou dobu.

ZPĚT DO KONDICE 2020
7 nocí (neděle - neděle, nástup do 13 hod) stravování polopenze nebo plná penze,  program: zdravotní prohlídka, 3x jodobromová koupel, 2x klasická masáž částečná, 1x masáž lávovými kameny částečná, 1x cvičení v bazénu s fyzioterapeutem,  2x suchá uhličitá koupel částečná, 2x parafínový obklad, 1x mandlová káva a medovník v kavárně, volný vstup do bazénu po celou dobu

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • ubytování na příslušný počet nocí
 • vybraný typ dopravy a stravování
 • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  Parkování v areálu lázní zdarma, vlaková i autobusová zastávka cca 800 m od lázeňského domu. Pobyty nejsou určeny dětem. Volný vstup do bazénu. Délku jednotlivých pobytů s předem stanoveným počtem nocí nelze měnit. Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
  HODINA NÁSTUPU: 12:00 hod. – 13:30 hod. (z důvodu zdravotní prohlídky a časování procedur). Časy nástupu jsou závazné. Procedury mohou být načasovány hned po příjezdu. Zameškané procedury propadají bez náhrady.
  Pokoje jsou k dispozici od 13:00 hod.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Jihomoravský kraj
 • Místo dle CK: Lázně Lednice
Informace o slevách

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 567 968
dnes 7.30–17 h

Nezávazná objednávka

Lázeňský dům Perla
    Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Lednice

Cena
12 300 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 567 968

Zájezd

dospělá osoba
2
12 300 Kč