Lázně KARLOVA STUDÁNKA - Pobyt pro zdraví

  Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Karlova Studánka

3/5

Lázně KARLOVA STUDÁNKA - Pobyt pro zdraví

    Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Karlova Studánka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Lázně KARLOVA STUDÁNKA - Pobyt pro zdraví (6 nocí) s polopenzí

Poloha

známé lázně se nachází v centru obce Karlova Studánka.

Vybavení a služby

restaurace, kavárna, společenská místnost, klubovna, čítárna, inhalátorium, balneoprovoz a rehabilitační tělocvičny.

Ubytování

1 a 2lůžkové pokoje COMFORT a SUPERIOR v lázeňských léčebných domech (Slezský dům, Bezruč, Opava, Pošta, Lázeňská vila Vlasta s koupelnou a WC, SAT TV, telefonem, s možností přistýlky. Pokoje SUPERIOR mají navíc lednici, varnou konvici, polštářky a přehoz na postel. V lázeňské vile Eugen (Evžen) 4* jsou k dispozici apartmány 2+1 (43-46 m2) - sprcha a WC, kuchyňka, obývací místnost s dvoulůžkem, 1lůžkový pokoj; mezonetové apartmány 4+1 (117-119 m2) - 2x sprcha a WC, kuchyňka, obývací místnost s jídelním stolem, po schodech přístup do 2 ložnic s manželskými postelemi, v jedné navíc rozkládací pohovka pro 1 osobu.

Sport a zábava

bazén s teplou vodou 32-34 °C, řadou vodoléčebných metodik skrytých ve stěnách a na dně bazénu, resp. na podvodních lehátkách a lavicích, whirlpoolech, dále finská sauna, tepidárium a zajímavé netradiční ochlazovací metodiky, solná jeskyně, Vacu Well, Vibrosauna. 2 tenisové kurty, lyžařské vleky a běžecké tratě v místě i blízkém okolí, celoročně je k dispozici tělocvična a menší fitness, turistika, možnosti výletů nebo různých kulturních akcí. V případě nepříznivého počasí možnost zahrát si kulečník, ping-pong, šipky nebo si půjčit různé společenské hry.

Stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze formou bufetu (v případě nízké obsazenosti je oběd a večeře výběrem z menu).

Doplňující informace

v případě zájmu o ubytování v konkrétním domě lze tento požadavek uvést jako přání klienta, recepce se snaží těmto požadavkům maximálně vyhovět. Lázeňský poplatek 21 Kč/os./den, platí se při nástupu na recepci. Parkování za poplatek 50 Kč/noc. Možnost nástupu na pobyt DENNĚ.

Základní cena zahrnuje

REKREAČNÍ POBYT: ubytování a snídani dle vybraného počtu nocí, POBYT PRO ZDRAVÍ: 6x ubytování, 6x polopenzi, léčebný balíček (1x solná jeskyně, 2x bazénový komplex 90 minut, 1x uhličitá koupel, 1x masáž klasická - 30 min., 1x zábal z minerálního bahna Saki - celá záda). RELAX V KAŽDÉM VĚKU: 6x ubytování, 6x plnou penzi, léčebný balíček (1x solná jeskyně, 2x bazénový komplex 90 min., 1x uhličitá koupel, 1x masáž s bylinným termoforem, 5x inhalace, 1x zábal z minerálního bahna - páteř, bedra. VŽDY: volný vstup do hotelového fitness.

Základní cena nezahrnuje

  • Volitelné doplatky
  • MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Vítkovice Tours, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Severní Morava
  • Místo dle CK: Karlova Studánka

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 786 935
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Moravskoslezský kraj

3/ 5 1 recenzí


Věra Nová srpen 2020
Karlova studánka hotel Libuše. krásná příroda, hotelové služby průměr, ubytování - hrůza... celá recenze

Nezávazná objednávka

Lázně KARLOVA STUDÁNKA - Pobyt pro zdraví
    Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Karlova Studánka

Cena
9 190 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 786 935

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
9 190 Kč
povinný příplatek za obědy - dítě do 10 let
0
960 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč