Termín:
24. 10. – 30. 10. 2018
Počet dní:
7 (st – út)
Počet nocí:
6
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Nově zrekonstruovaný léčebný dům Pax je situován v centru města přímo na kolonádě. Poblíž se nachází mnoho restaurací, kaváren, obchůdků a lázeňský park. Výhodou je propojení krytou chodbou se slavnými lázněmi Hammam. Celková kapacita hotelu je v současnosti 270 lůžek. Ubytování je zajištěno v pokojích typu komfort. Restaurace, ve které se podávají snídaně a večeře, je v 1. patře. Příjemné posezení s výhledem nabízí Panorama bar v 6. patře s možností stravování formou á la carte. V přízemí se nachází více výtahů, lékařské ordinace, kulturní a informační centrum a kongresová místnost. V recepci je možnost zapůjčit si župan.
Stravování: snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, servírované. Lázeňský poplatek a parkovné nejsou zahrnuté v ceně pobytů.
VYHŘÍVANÝ BAZÉN GRAND V CENĚ!
Trenčianské Teplice se řadí mezi nejstarší a nejvyhledávanější lázeňská města na Slovensku. Svým návštěvníkům nabízí dovolenou plnou rozmanitosti. Zdejší lázně se proslavili sirnatými léčivými prameny s teplotou 37-42°C využívanými především pro lázeňskou léčbu pohybového aparátu. Architektonickým skvostem města Trenčianske Teplice jsou lázně Hammam – kopie lázní postavených v Egyptě pro místokrále Ismaila – kterých návštěva je nezapomenutelným zážitkem. Pobyt v lázních si lze zpestřit procházkami v parku, minigolfem, tenisem nebo výletem do blízkého okolí (turistika ve Strážovských vrších, hrad a historické centrum města Trenčín atd). Lázně Trenčianské Teplice jsou dobře přístupné, leží cca 30 minut jízdy od česko-slovenských hranic.
Indikace: onemocnění pohybového aparátu, stavy po operacích a úrazech, chronické revmatické onemocnění

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

6 x ubytování, 6 x plná penze (snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem ze 4 menu), 12 procedur (např. termální koupel, klasická masáž, rašelina, perličková přísadová koupel nebo plavání, oxygenoterapie (60min.)), sleva 5 % při dokoupení dalších procedur, vstup do venkovního bazénu Grand 1 x denně na 60 min., volný vstup do fitness/tělocvičny Krym, zákonné pojištění CK

Základní cena nezahrnuje

pobytová taxa ve výši cca 1,5 EUR/osoba/noc
Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu viz níže Slevy a příplatky

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Geovita, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Západní Slovensko
  • Místo dle CK: Trenčianske Teplice

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.