Termín:
25. 9. – 2. 10. 2019
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 17:20
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Hotel leží v zahradě v turistické zóně mezi městy Hammamet a Nabeul. V blízkosti hotelu je aquapark a nákupní možnosti.

Vybavení

Oblíbený hotel vhodný pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, bar na pláži, maurská kavárna, diskotéka, WiFi připojení (v lobby zdarma).

Pokoje

Jednoduše vybavené pokoje, které mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV se satelitním příjmem, telefon, balkón nebo terasu. Možnost až dvou přistýlek.

Pláž

Široká písečná pláž leží přímo u hotelu, lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma, osušky za vratnou kauci.

Sport

Dva venkovní bazény, krytý bazén, sauna, masáže, animační programy a zábavní večery, plážový volejbal, minigolf, boccie, míčové hry, billiard, tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty na pláži.

Stravování

All inclusive.

Děti

Miniklub, hřiště, bazén.

Poznámka

Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu
  • transfery v místě pobytu
  • ubytování
  • stravování formou all inclusive
  • služby česky hovořícího delegáta
  • zákonné pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • pojištění a pobytovou taxu 2 TND / osoba a noc
  • max. 14 TND (platí se na recepci hotelu).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Fantasy Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Hammamet
  • Místo dle CK: Hammamet

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Les Colombes ***+
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Hotel Les Colombes

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

6 uživatelů

Pořadí

9. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Hammamet

Poslední komentář

23.7.2015 | Vlasta
Datum pobytu: červenec 2015
Skvěle jsem si odpočinula,v klidu a temnu vyspala,dobře zdravě najedla,večer bezva zatancovala,vychutnala průzračné teplé moře se žhavým pískem,poznala pár zajímavých lidí a to v útulném poklidném prázdném hotelu s usměvavým personálem.Vřele doporučuji.

Nejnovější recenze

4
23.7.2015 | Vlasta
Datum pobytu červenec 2015
4/5 - Skvělé
Skvěle jsem si odpočinula,v klidu a temnu vyspala,dobře zdravě najedla,večer bezva zatancovala,vychutnala průzračné teplé moře se žhavým pískem,poznala pár zajímavých lidí a to v útulném poklidném prázdném hotelu s usměvavým personálem.Vřele doporučuji.
5
10.7.2015 | Svit
Datum pobytu červen 2015
5/5 - Úžasné
Moc se nám tu líbilo,byli jsme v Tunisku již čtyřikrát a tento hotel a lokalita byl skvělý výběr. Jestli ještě někdy do Tuniska,určitě to bude do tohoto hotelu.
4
24.6.2015 | Martina
Datum pobytu červen 2015
4/5 - Skvělé
Nám se dovolená moc líbíla, možná tím, že v hotelu chyběli ti ruští klienti a opravdu zde bylo pár lidí. Moře bez velkých vln krásné, bazény pro děti také fajn. Jídlo bylo dobré, jen se člověk musí občas ozvat (odpolední svačiny neměli připravené, až když jsme se po nich začali ptát). Možná tím jak bylo málo ubytovaných, byl otevřený jen jeden bar a poslední tři dny, než jsme odjeli otevřeli i na pláži. Jinak je trochu otravné chodit pro pití (které vám navíc nalejí maximálně do dvoudecky) celý den jen do jednoho baru.

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.