Lido di Jesolo - hotel Edera

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

4/5

Lido di Jesolo - hotel Edera

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšímu živoucími letovisky (například s městem Lignano) k takzvané Benátské riviéře. Jako všechna ostatní letoviska v tomto okolí nabízí i Lido di Jesolo vše od sportovního a kulturního vyžití, přes rušný noční život až po odpočinek na pláži či možnost zajímavých výletů. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře - vhodné pro děti. Pláž je vybavena sprchami, WC, bary, hřišti pro plážový fotbal a volejbal, dětskými atrakcemi - houpačky a prolézačky. Na pláži si můžete zapůjčit vodní šlapadla, skútry a kajaky. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Centrum města je vyhlášeným místem s množstvím zábavy a společenských programů a nachází se zde jeden z největších italských vodních parků - Aqualandia.Lido di Jesola je vzdáleno 25 km severovýchodně od Benátek - možnost výletu. Praha - Lido di Jesolo 800 km, Brno - Lido di Jesolo 720 km.

Ubytování

rodinný hotel se skládá ze dvou přilehlých budov a nachází se v tiché části Lido di Jesolo, nedaleko náměstí Piazza Marina. Písečná pláž je vzdálena 80 m. V blízkosti hotelu je hlavní promenáda plná obchodů, kaváren, restaurací a barů. Dvoulůžkové pokoje jsou s možností 1-2 přistýlek s koupelnou se sprchou a WC, fén, trezor, SAT- TV, ventilátor, klimatizaci. Na vyžádání je možné si přikoupit pokoj s balkonem - příplatek Kč 1 600 - pobyt. Lze si objednat i dětskou postýlku.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z tříchodového menu a la carte + salátový bufet..

Vybavení

recepce, WiFi v recepci ZDARMA, výtah, restaurace, bar s terasou, soukromé parkoviště, soukromá pláž. Na pláži k dispozici slunečník + 1 lehátko + 1 křeslo - v ceně pobytu.

Autobusová zastávka je vzdálena od hotelu 20 metrů a doveze Vás do Benátek. Také doporučujeme výlet do malebného městečka Caorle s historickým centrem - původně rybářská vesnička. Pro děti i dospělé - návštěva Aquaparku Lido di Jesolo plného tobogánů a atrakcí jistě potěší.

Široké možnosti vodních sportů, půjčoven kol, čtyřkolek, mini golfu, tenisu, trampolín, dětských parků s různými atrakcemi jako mini káry, vodní čluny, dále herny pro děti i dospělé. Restaurace s italskou a mezinárodní kuchyní, bary, diskotéky, obchody a butiky.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování s polopenzí, plážový servis, parkování do vyčerpání míst.

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu - cca 0.90 €/osoba od 12 let/noc - platba na místě, příplatek za dětskou postýlku na vyžádání - 5€/noc včetně polopenze - platba na místě. Příplatek za balkon- Kč 680/osoba/pobyt - platba cestovní kanceláři.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Bena Tour, IČ: 25709992. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Lido di Jesolo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Edera **
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: 220 m
Všechny zájezdy do  Hotel Edera

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 782 775
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 2 recenzí


Tereza září 2015
Hotel EDERA. Úžasná dovolená,ve městě spousta vyžití(aquapark,lunapark,koncerty,nákupy,sport) jak pro dospělé,tak pro děti.Pláže i město jsou č... celá recenze


Zbyněk Bartoška červenec 2015
Realita je jiná než internetové nabídky a prezentace.. Dovolenou jsme si užili, chtěli jsme strávit několik příjemných dní u moře a to se podařilo. Počátek dovolené provázelo rozčarová... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Lido di Jesolo - hotel Edera
  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena
12 920 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 782 775

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 920 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč