Lido di Jesolo - hotel Oceanic s bazénem

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

5/5

Lido di Jesolo - hotel Oceanic s bazénem

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Číslo zájezdu: 2 059 571
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Lido di Jesolo, patří spolu s dalšímu živoucími letovisky (například s městem Lignano) k takzvané Benátské riviéře. Jako všechna ostatní letoviska v tomto okolí nabízí i Lido di Jesolo vše od sportovního a kulturního vyžití, přes rušný noční život až po odpočinek na pláži či možnost zajímavých výletů. Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami.
letovisko nabízí široké možnosti vodních sportů, půjčoven kol, čtyřkolek, mini golfu, tenisu, trampolín, dětských parků s různými atrakcemi jako mini káry, vodní čluny, dále herny pro děti i dospělé. Restaurace s italskou a mezinárodní kuchyní, bary, diskotéky, obchody a butiky.
Hotel Oceanic se nachází na pěší zóně mezi Piazza Nember a Piazza Marina, pouze 70 m od pláže.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, sat TV, balkón, trezor, fén a klimatizaci (od 10.6.-9.9.).

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu s čerstvou zeleninou, večeře výběr z tříchodového menu a la carte + salátový bufet.

Vybavení

bazén, restaurace, bar, Wi-Fi v hale ZDARMA, půjčování kol ZDARMA, parkoviště a soukromá pláž.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování s polopenzí na 7 nocí, plážový servis, půjčování kol, Wi-Fi, klimatizaci (10.06.-09.09.), parkování do vyčerpání míst.

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu (cca 1.30 € / osoba od 12 let / den) – platba na místě. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek 10€/noc - platba na místě, plná penze za příplatek Kč 2.080/osoba/pobyt.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Lokalita dle pořadatele: Benátsko, Lido di Jesolo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Oceanic ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 80 m
Všechny zájezdy do  Hotel Oceanic

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 059 571
dnes zavřeno

Hodnocení

5/ 5 1 recenzí


Monika červenec 2018
Super dovolenka. Dovolenka bola super. Personal super. Vsetko čisté. Lehátka na plazi aj pri bazéne dostatok. Voda v bazene bola tiež dobra.Jedlo s... celá recenze

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Lido di Jesolo - hotel Oceanic s bazénem
  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena
12 350 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 059 571

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 350 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč