Termín:
25. 10. – 3. 11. 2019
Počet dní:
10 (pá – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autobusem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Vybavení

venkovní bazén, bazén pro děti, bazén s hydromasážemi, parkoviště, garáž, wi-fi, výtah, pes povolen, TV, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, pro náročné,

Popis

Zcela nový eco-resort Lino delle Fate (otevřen od května 2019) leží v klidné části letoviska Bibione - Lido dei Pini cca 400 m od písečné pláže. Areál se rozkládá uprostřed středomořské zeleně na ploše přibližně 250.000 m? a byl vybudován v souladu s moderními ekologickými trendy.
Děti i dospělí uvítají venkovní bazény o rozloze cca 1.000 m?, vyhřívané díky termálním pramenům na příjemnou teplotu (hlavní bazén pro dospělé 27°, bazén s hydromasáží a dětské brouzdaliště 35° ). Nechybí ani bar a sluneční terasa se slunečníky a lehátky.
Hosté mohou využívat podzemní garáže a další parkoviště u vjezdu do resortu, v celém areálu je zakázán provoz aut, k dispozici jsou jízdní kola (zavazadla se při příjezdu rozvážejí do pokojů či apartmánů elektrovozítky).
V bungalovech Pino Nero a Leccio je povolen pobyt s malým psem za poplatek 15 €/den + kauce 100 € (nutno vyžádat při rezervaci, platí se na místě).
Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Primula + HB double(2)

pokoj s dvoulůžkem a možností přistýlky pro 3.osobu (rozkládací křeslo) umístěný v 1.patře hlavní budovy (clubhouse), koupelna a prostorný balkon 8.5 m2 s výhledem na bazén a zahradu, cca 29 m2. TV Sat, trezor, minibar, fén, wifi. Pobyt s polopenzí.

Ginestra + HB double(2)

pokoj s dvoulůžkem a možností dvou přistýlky pro 3. a 4.osobu (rozkládací křesla) umístěný v 2.patře hlavní budovy (clubhouse), koupelna a prostorný balkon 8.5 m2 s výhledem na bazén a zahradu, cca 30 m2. TV Sat, trezor, minibar, fén, wifi. Pobyt s polopenzí.

Suite Fiordaliso + HB bilo(2)

apartmán pro 2-4 osoby, umístěný v 1. nebo 2.patře hlavní budovy (clubhouse). Obývací zóna s gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem (včetně lednice s mrazáčkem a mikrovlnné trouby), dvoulůžková ložnice, koupelna a velký krytý balkon 17.5 m2 s výhledem na bazén a zahradu, cca 50 m2. TV Sat, trezor, minibar, fén, wifi. Pobyt s polopenzí.

Suite Orchidea + HB trilo(3)

apartmán pro 4-6 osob (min. 3 plně platící), umístěný v hlavní budově (clubhouse), cca 69 m2. Obývací zóna s gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem (včetně lednice s mrazáčkem a mikrovlnné trouby), dvě ložnice s koupelnami - jedna s dvoulůžkem a druhá se dvěma spojitelnými lůžky, panoramatická sluneční terrasa 42 m2 se stolem a opalovacími lehátky. TV Sat, trezor, minibar, fén, wifi. Pobyt s polopenzí.

Bungalow Pino Nero + HB bilo(2)

bungalov v přízemí pro 2-5 osob, cca 40 m2. Obývací zóna s gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem (včetně lednice a mikrovlnné trouby), třílůžková ložnice, koupelna a krytá terasa 17 m2 s výhledem do zahrady. TV Sat, trezor, fén, wifi. Pobyt s polopenzí.

Bungalow Leccio + HB trilo(3)

bungalov v přízemí pro 5-7 osob, cca 48 m2. Obývací zóna s gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem (včetně lednice a mikrovlnné trouby), třílůžková ložnice a pokoj se dvěma lůžky, koupelna a krytá terasa 20 m2 s výhledem do zahrady. TV Sat, trezor, fén, wifi. Pobyt s polopenzí.

Vzdálenost k moři: 400[m]

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena Primula + HB double(2) zahrnuje:

  plážový servis, polopenze, povlečení, ručníky,

Cena Ginestra + HB double(2) zahrnuje:

  plážový servis, polopenze, povlečení, ručníky,

Cena Suite Fiordaliso + HB bilo(2) zahrnuje:

  plážový servis, polopenze, povlečení, ručníky,

Cena Suite Orchidea + HB trilo(3) zahrnuje:

  plážový servis, polopenze, povlečení, ručníky,

Cena Bungalow Pino Nero + HB bilo(2) zahrnuje:

  plážový servis, polopenze, povlečení, ručníky,

Cena Bungalow Leccio + HB trilo(3) zahrnuje:

  plážový servis, polopenze, povlečení, ručníky,

Základní cena nezahrnuje

Cena Primula + HB double(2) nezahrnuje:

 • Povinné poplatky: pobytová taxa,

Cena Ginestra + HB double(2) nezahrnuje:

 • Povinné poplatky: pobytová taxa,

Cena Suite Fiordaliso + HB bilo(2) nezahrnuje:

 • Povinné poplatky: pobytová taxa,

Cena Suite Orchidea + HB trilo(3) nezahrnuje:

 • Povinné poplatky: pobytová taxa,

Cena Bungalow Pino Nero + HB bilo(2) nezahrnuje:

 • Povinné poplatky: pobytová taxa,

Cena Bungalow Leccio + HB trilo(3) nezahrnuje:

 • Povinné poplatky: pobytová taxa,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Italieonline, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Benátsko
 • Místo dle CK: Bibione

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Lino Delle Fate Resort ****
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Lino Delle Fate Resort

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.